Angļu valoda Kvīnslendā
Skola piedāvā: angļu valodas kursus un vienreizējas profesionālās programmas dažādās jomās: auto, skaistums, bizness, friziermāksla, viesmīlība, pirmsskolas izglītība. Gold Coast ir subtropu klimats ar 287 saulainām dienām ik gadu. Vidējā gaisa temperatūra vasarās ir 19 līdz 29 grādi, vidējā temperatūra ziemā no 9 līdz 21 grādam pēc celsija.
Sīkāk
Angļu valoda Menlijā, Sidnejas piepilsētā
Skola Menlijā piedāvā ļoti kvalitatīvus angļu valodas kursus (PAPILDUS arī apmācību SĒRFOŠANĀ un NIRŠANĀ), kā arī kursus, kas ļauj sagatavoties valodu eksāmeniem. Tāpat sklola labprāt palīdz saviem studentiem iekārtoties Austrālijā un atrast darbu, kas palīdz segt mācību izmaksas.Skola dibināta 2001. gadā, kā ekskluzīva skola Menlijā, kas piedāvāja mācības nelielam skaitam studentu, tādejādi nodrošinot ļoti intensīvas un personalizētas mācības. Tagad skola ir izaugusi un jau uzņēmusi tūkstošiem skolēnu no visas pasaules, bet tās mērķi ir palikuši kādi tie tika nosprausti pašā sākumā – sniegt studentiem lielisku izglītību un iepazīstināt tos ar austrāļu viesmīlību.
Sīkāk
Angļu valodas kursi Pērtā
Pērta ir jauna un mūsdienīga pilsēta. Pilsētā var apmeklēt Rietumaustrālijas tēlotājmālslas galeriju, Rietumaustrālijas muzeju, pašu lielāko meteorīta krāteri pasaulē „Bulfkrīku”, Bersvudas kazino vai kādu izstādi, kuru te ir ļoti daudz. Nambangas nacionālais parks – senā meža paliekas tuksneša vidū, kā arī, šeit var izbaudīt austrāļu viesmīlību un Austrālijas lieliskos laikapstākļus.
Sīkāk
Skola Brisbenā
Brisbena ir "saulainā štata"- Kvīnslendas - galvaspilsēta ar parkiem, tropiskajiem lietus mežiem un Klusā okeāna piekrasti. Šeit vienlīdz labi izskatās gan modernie biroju un iepirkšanās centri, gan vēsturiskās smilšakmens baznīcas un pirmo kolonistu celtās mājas. Arī Brisbena ir kūrortpilsēta. Pilsēta ir populāra semināru un konferenču vieta, te ir daudz bāru, kafejnīcu, restorānu un lielisku pludmaļu.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv