Skolas apraksts

Ir pienācis laiks, kad 10. klasi beigušie vidusskolēni var mācīties Austrālijā, Sidnejā.

Skola atrodas Sidnejas centrā, ir moderni iekārtota, klases aprīkotas ar audio-video aparatūru, tajā strādā pieredzējuši un kvalificēti skolotāji, kas nodrošina kvalitatīvu izglītību. Studentiem ir pieejams internets, datoru klase, interesanti ārpusklases pasākumi. Skolēniem pieejama īpaša atpūtas telpa, kurā jaunieši var atpūsties, mācīties vai kopīgi pavadīt laiku. Šeit pieejama mikroviļņu krāsns, pārtikas automāti, datori ar pieeju internetam, kā arī elektroierīču lādēšanas vietas.

Skola uzņem studentus no 16 gadu vecuma 11. un 12. klasē, lai iegūtu Austrālijas vidusskolas diplomu vai pavadītu vienu gadu ārpus Latvijas un iegūtu starptautisku pieredzi. Akadēmiskais gads sākas janvāra beigās un beidzas decembra vidū, bet mācības var uzsākt arī no aprīļa vai jūlija.

Skolēniem, pēc 12. klases pabeigšanas, ir iesēja turpināt mācības kādā no vidusskolas koledžām, kur tie apgūst kādu profesiju un pēc profesijas iegūšanas (1 - 2 gadi), tālāk dodas uz Austrālijas augstskolām. Ja skolēns vidusskolu pabeidz ar labām sekmēm - ir iespēja uzreiz iestāties Austrālijas universitātēs. Šī ir lieliska skola ar ļoti kvalitatīvu izglītību. Tās absolventi turpina mācības tādās prestižās universitātēs kā University of Sydney, University of New South Wales, Macquarie University un citās.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Mācību uzsākšanai nepieciešamais angļu valodas līmenis  IELTS 5.0.  Studentiem, kuriem ir nepietiekams valodas zināšanu līmenis  iespējams vispirms mācīties angļu valodu un pēc tam turpināt mācības 11. vai 12.klasē.

Tāpat, tie skolnieki, kas ieradīsies skolā nevis gada sākumā (janvārī), bet tikai otrajā semestrī (aprīlī) - varēs papildus pēcpusdienās iesaistīties "Catch-up" nodarbībās, lai paspētu apgūt pirmā semestra vielu.PROGRAMMA

Year 11: Šajā gadā studentiem jāsavāc kopumā 12 kredītpunkti.

Studentiem jāmācās tādi priekšmeti kā:

-          angļu valoda kā otrā valoda

-          angļu valodas gramatika

-          matemātika

-          matemātika (extension)

-          bizness

-          IPT

-          Modernā vēsture

-          Vēl kāda papildus valoda

 

Year 12: Šajā gadā studentiem jāsavāc kopumā 10 kredītpunkti.

Studentiem jāmācās tādi priekšmeti kā:

-          angļu valoda kā otrā valoda

-          angļu valodas gramatika

-          matemātika

-          matemātika (extension)

-          bizness

-          IPT

-          Modernā vēsture

-          Ķīniešu valodas pamati

Gada beigās studenti kārto vidusskolas eksāmenus.

Pieteikšanās noteikumi:

-         Jābūt pabeigtai 10. klasei;

-         IELTS angļu valodas rezultāts vismaz 5.0 (ja rezultāts nav tik augsts – papildus valodu apmācības var mācīties paralēli pārējai vielai)

-         Jāizpilda skolas pieteikuma anketa

-         Pie pieteikuma anketas jāpievieno: 9. klases eksāmenu rezultāti un 10. klases liecība, pases kopija, IELTS sertifikāts

Ja skola, pēc pieteikuma izskatīšanas skolēnu uzņems mācībām vidusskolā Austrālijā, tad skola nosūtīs „piedāvājuma vēstuli”, kas būs nepieciešma vīzas iegūšanai. Saņemot vēstuli, ir jānomaksā reģistrācijas un mācību maksa, kā arī apdrošināšana (OSHC), kā arī jānokārto visi maksājumi un jāuzrāda pietiekami līdzekļi mācībām Austrālijā, lai varētu iegūt vīzu.

High School Courses

Term 1

Term 2

Term 3

Term 4

11 Weeks

11 Weeks

10 Weeks

8 Weeks

January – April

April – July

July – October

October – December

Break:
2 weeks in April

Break:
2 weeks in July

Break:
2 weeks in October

 

Dzīvošana

Austrālijas valdība ir aprēķinājusi, ka aptuveni, dzīvošana gadā Austrālijā, internacionālajiem studentiem izmaksā 19 000 AUD. Šī summa rodas maksājot par ēdienu, dzīvošanu, telefonu, elektrību, sabiedrisko transportu, izklaidēm utt.

Dzīvošanas izmaksas variē, atkarībā no dzīvošanas apstākļiem. Skola piedāvā skolēniem vidusskolas programmā dzīvot austrāļu viesģimenēs, kas ir lētākais un labākais dzīvošanas veids, jo ļauj iepazīt Austrāliju un tās kultūru no tās iedzīvotāju viedokļa.

Viesģimene nodrošina skolēnam ēdināšanu, gultasveļu un veļas mazgāšanu, privātu istabu, kur ir galds, gulta, skapis. Parasti ir pieņemts, ka skolēns pie ģimenes dzīvo kā savās mājās un ģimene pret skolnieku izturas kā pret pilntiesīgu ģimenes locekli, kas nozīmē, ka arī skolniekam ir jāpalīdz dažādos mājas darbos.

Ekskursijas un aktivitātes

Skola piedāvā dažādas aktivitātes un izklaides programmas skolēniem, lai tie labāk varētu iepazīt Austrāliju un Sidneju. Piedaloties šajos pasākumos jaunieši labāk iepazīstas un ir vieglāk izveidot draudzīgas attiecības ar citiem, internacionālajiem studentiem.

Skola piedāvā dažādas kultūras aktivitātes:
- iepazīt Austrālijas vēsturi, kultūru, ēdienu;
- doties ekskursijās pa pilsētu, kā arī nedēļas nogalēs ir iespēja piedalīties nedaudz tālākās ekskursijās.

Cenas

Mācību maksa (par gadu): no 27 000 AUD

Reģistrācijas maksa: 200 AUD
Mācību materiāli: no 700 AUD (gadā)
HSC (high school certificate) eksāmeni: 1 000 AUD


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445


Australasia

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv