Skolas apraksts

Koledža dibināta 1920. gadā  Melburnā. Šodien, koledžas mācību centri, atrodas trīs Austrālijas pilsētās: Melburnā, Sidnejā un Pērtā. Šajā laikā koledža ir ieguvusi lielisku reputāciju, nodrošina visaugstākās kvalitātes mācības. Koledžā strādā prasmīgi skolotāji, ir modernas iekārtas un pārdomātas mācību programmas. Pēc akadēmiskajiem rezultātiem koledža no 1997. līdz 2000. gadam tika uzskatīta par labāko koledžu Viktorijas pavalstī.  


Koledža lepojas ar saviem studentu rezultātiem, kuri saņem augstāko novērtējumu par eksāmeniem - piemēram, pēdējos 3 gadus, 90% skolēnu saņēma matemātikā  «A».  Koledža organizē papildu nodarbības un seminārus, lai palīdzētu studentiem rūpīgi sagatavoties pārejai no vidusskolas uz augstskolu. Katrā koledža ir padomdevēji, kas palīdz studentiem labāk organizēt mācības, izvēlēties augstskolu un sniegs nepieciešamo atbalstu grūtā situācijā, kas var būt esot prom no mājām. Koledžai ir vismodernākais aprīkojums, jaunākās datoru programmas, lai sasniegtu labus akadēmiskos rezultātus. 


Beidzot 12. klasi un nokārtojot gala eksāmenus, studenti saņem New South Wales vidējās izglītības sertifikātu, kas sniedz iespēju iestāties jebkurā augstskolā Austrālijā.  


Programmas

Piesakies tūlīt !


Koledžā ir lielas gaišas klases, datoru centrs, bibliotēka, atpūtas telpas studentiem, laboratorijas pētījumiem (fizika, bioloģija, ķīmija), mūzikas nodarbību klases, mākslas studija. Koledžā ir mācību programmas  10, 11 un 12.klasei.


Beidzot 12. klasi un nokārtojot gala eksāmenus, studenti saņem New South Wales vidējās izglītības sertifikātu, kas sniedz iespēju iestāties jebkurā augstskolā Austrālijā.

 

Desmitās klasē mācās angļu (vai angļu valodu kā svešvalodu) un visus obligātos priekšmetus, kas paredzēti izglītības programmā. 11. klasē angļu valodu un vēl 5 priekšmetus pēc izvēles, 12. klasē angļu valoda un izvēles 4 priekšmeti.

Mācības var uzsākt janvārī, aprīlī, jūlijā un oktobrī.
Uzņemšana: 10,11,12 klasē.

Dzīvošana

Dzīvošana ģimenē

Ekskursijas un aktivitātes

Saulaina un mūsdienīga – Sidneja ir īsta dienvidu puslodes pērle. Sidnejas Operas nams un Sidnejas Ostas tilts ir pasaulslavenas ēkas, tomēr pilsēta piedāvā daudz vairāk. Sidnejā jūs atradīsiet restorānus visām gaumēm un pirktspējām, sākot ar Newtown piepilsētas lētajām ķīniešu un vjetnamiešu ēstuvēm un franču un afrikāņu restorāniem, beidzot ar Glebe priekšpilsētas izsmalcinātajām ēstuvēm.
Pateicoties lieliskajam klimatam un bezrūpīgajam dzīves veidam, Sidneja ir iespaidojusi ne vienu vien dizaineri, kas vietējo kultūras ainu ir pārnesis uz savām apģērbu līnijām.

Melburnā ir viss – mode, laba virtuve, izklaide un sports. Pilsētu uzskata par labāko iepirkšanās centru Austrālijā, turklāt šeit ir lieliska naktsdzīve un izklaides programma – filmu festivāli, lieliskas izstādes un koncerti.

Cenas

Cenas norādītas AUD

Reģistrācijas maksa mācībām: 230
Reģistrācijas maksa dzīvošanai: 260
Dzīvošana ģimenē: no 300 nedēļā
Transfērs: 150
Mācību lidzekļi: no 300

Gada mācību maksa:

Melnburnā: no 20,900 AUD
Pērta: no 17,920 AUD
Sidnejā: no 22,500 AUD


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv