Ar katru gadu šī valsts kļūst aizvien pievilcīgāka un saviem viesiem spēj piedāvāt ne tikai aplūkot klātienē eksotiskos dzīvniekus un izbaudīt neskartās dabas jaukumu, bet arī iegūt ļoti kvalitatīvu izglītību.

Kā lai izvēlas sev piemērotāko un labāko mācību iestādi? Lai atbildētu uz šo jautājumu, jums jāzina, kāda izglītība jūs interesē (vidējā, profesionālā, augstākā utt.) un cik ilgi jūs esat gatavi mācīties. Piedāvājam nelielu ieskatu Austrālijas izglītības sistēmā  priekšstata radīšanai par iespējamām mācību iestādēm. Lai iestātos koledžā vai universitātē, nepieciešams iegūt vidējo izglītību. Tie, kas par savu mērķi neuzstāda vidējās izglītības diploma iegūšanu, bet vienkārši vēlas gadu mācīties kādā no Austrālijas vidusskolām un dzīvot austrāliešu ģimenē, iesakām  kultūras apmaiņas programmu. Tā dod iespēju skolēniem vecumā no 15 līdz 18 gadiem iepazīt Austrālijas kultūru un dzīvesveidu. Šī ir finansiāli visizdevīgākā programma. Ja esat nolēmuši vidusskolu pabeigt Austrālijā, pabeidzot 9-to klasi Latvijā, iespējams mācīties koledžā, kur var iegūt vidējo izglītību un sagatavoties mācībām universitātē.  Beidzot vidusskolu, tālākā izglītība savukārt sadalās: atestācijas kursi ar sertifikāta saņemšanu (3-6 mēneši), padziļinātie atestācijas kursi (1 gads), diplomu programmas (1-2 gadi), bakalaura programma (3-4 gadi), pēcdiploma izglītība maģistratūrā vai doktorantūrā (1-3 gadi).


Austrālijas starptautiskā viduskola
Ir pienācis laiks, kad 10. klasi beigušie vidusskolēni var mācīties Austrālijā. Skola atrodas Sidnejas centrā, ir moderni iekārtota, klases aprīkotas ar audio-video aparatūru, tajā strādā pieredzējuši un kvalificēti skolotāji, kas nodrošina kvalitatīvu izglītību.
Sīkāk
Koledža Melburnā, Sidnejā, Pērtā
Koledža dibināta 1920. gadā Melburnā. Šodien, koledžas mācību centri, atrodas trīs Austrālijas pilsētās Sydney College aizņem plašas telpas jaunā piecu stāvu ēkā Waterloo rajonā. Lielas gaišas klases, datoru centrs, bibliotēka, atpūtas telpas studentiem, laboratorijas pētījumiem (fizika, bioloģija, ķīmija), mūzikas nodarbību klases, mākslas studija. Koledžā ir mācību programmas 10, 11 un 12.klasei. Pilsētās: Melburnā, Sidnejā un Pertā.
Sīkāk
Skola Dienvidaustrālijā
Dienvidaustrālijas skolu apvienība piedāvā vidusskolu programmas jauniešiem no visas pasaules. Tā darbojas jau vairāk kā 20 gadus, nodrošinot neaizmirstamu mācību pieredzi starptautiskajiem studentiem. Šajā apvienībā ietilps vairāk kā 30 akreditētas valsts skolas no Adelaides un Dienvidu Austrālijas reģiona.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv