Skolas apraksts

Jums ir iespēja mācīties lieliskā valodu skolā, kurai ir 40 gadus ilga pieredze angļu valodas pasniegšanā.

Skola atrodas Berklijā, Sanfrancisko piepilsētā, tikai 2 kvartālu attālumā no University of California, tieši tāpēc vasarā studentiem ir iespēja dzīvot universitātes kopmītnēs. Skola atrodas pašā Berklijas centrā divstāvīgā ēkā ar stiklotu verandu, blakus autoostai un universitātes pilsētiņaiai. Divās datorklasēs kursanti var brīvi izmantot internetu, bet omulīgajā virtuvē ieēst un iedzert tēju. Visapkārt ir daudz restorānu, kinoteātru, kafejnīcu un grāmatu veikaliņu. Berklijā Jūs varēsiet iepazīties ar ļoti daudzām, visā pasaulē pazīstamām, brīnumainām vietām.

Šī ir viena no nedaudzajām „lielajām skolām”, kas spēj sniegt mazas skolas attieksmi ar valodu centriem daudzās pasaules valstīs.

Augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku palīdzība sniedz studentiem iespēju atrasties draudzīgā vidē un gūt maksimālu labumu valodas zināšanu uzlabošanā, uzturoties valstī, kur visapkārt dzird tieši apgūstamo svešvalodu.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Minimālais vecums - 16
Viena mācību stunda - 50 min.
Maksimālais cilvēku sk. grupā - 14

Standarta angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 18 vai 20
2 mācību stundas dienā tiek veltītas gramatikas uzdevumiem, 2 - runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas uzdevumiem. 
Mācību procesā tiek izmantota mācību grāmata, avīzes un žurnāli, tiek spēlētas lomu spēles

Intensīvais angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 30
Šī kursa mērķis ir pēc iespējas īsākā laika periodā iemācīties pēc iespējas vairāk. Piemērots tiem studentiem, kas vēlas mācīties intensīvi un iegūt zināšanas gan par valsti, gan valodu. No rīta notiek mācības programmā- standarta kurss, bet pēcpusdienā iegūtās zināšanas tiek pielietotas praktiski + ieskats valsts kultūrā. Tiek piedāvāts arī intensīvais kurss, kas ietver standarta kursu + biznesa angļu valodu vai + sagatavošanās kurss eksāmeniem.

Sagatavošanās kurss angļu valodas eksāmeniem TOEFL - stundu skaits nedēļā 20 gramatika un runāšana, 10 nodarbības - speciālu eksāmena uzdevumu veikšana.

Sagatavošanās kurss Cambridge angļu valodas eksāmenam - stundu skaits nedēļā 20 vai 30. Tiek attīstītas visas prasmes- lasīšana, klausīšanās, runāšana, rakstīšana.

Biznesa angļu valoda - stundu skaits nedēļā 10, kursa ilgums no 1 - 12 nedēļām; kursam var pievienoties katru nedēļu. 
Angļu valoda ir starptautiska valoda uzņēmējdarbībā. No rīta notiek mācības programmā-  standarta kurss , pēcpusdienās tiek padziļināti mācītas tādas tēmas, kā: banku nozare, biznesa komunikācija, vērtspapīri, pārdošana, darbā pieņemšana, mārketings un reklāma. Katra tēma tiek mācīta vienu nedēļu. Var izvēlēties 1 sev interesējošu tēmu vai mācīties pilnu kursu.

Individuālās angļu valodas nodarbības - stundu skaits nedēļā 5, 10, 20, 30, 40, 50.
Kursu var uzsākt katru pirmdienu. 
Individuālās apmācības ir ātrākais veids kā iemācīties valodu. Kurss ir izstrādāts individuālām vajadzībām un pielāgots progresa tempam. Ideāls variants tiem, kuriem ir konkrēts mērķis, bet ierobežots laiks. Īpaši ērts profesionāļiem, kas gatavojas komandējumiem ārvalstīs, vai prezentācijām, sarunām svešvalodā.

Angļu valoda mazās grupās - 20 studas nedēļā. Maksimums 5 cilvēki grupā, vecums - 21+, kursa garums no 1-4 nedēļām. Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Šis kurss nodrošina individuālu pieeju.

9 dienu super intensīvais angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 82, 90
8
2 vai 90 individuālās stundas; mācības notiek 9 dienas pēc kārtas; kursi sākas katru sestdienu. Piemērots aizņemtiem profesionāļiem, kuriem nav daudz brīvā laika. Ietver „ mācību pusdienas” ar pasniedzēju.

Angļu valodas k
urss 40+ - stundu skaits nedēļā - 20 . Kursa ilgms- 2 nedēļas. Speciāli veidota programma cilvēkiem pēc 40, kuri vēlas papildināt savas angļu valodas zināšanas, kurss papildināts ar interesantām pēcpusdienu aktivitātēm un ekskursijām:  vīna darītavas apmeklējums, lietus mežu ekskursijas, maori aušana, laivu braucieni, teātra apmeklējumi, ekskurija uz Kew Botānisko dārzu.

Starptautiskais mācību gads (International Shool Year ( ISY)) – lieliska iespēja tiem, kas vēlas iegūt maksimālu efektu par pieņemamām izmaksām. ISY laikā Jūs varēsiet sagatavoties mācībām universitātē un nokārtot starptautiskos valodu eksāmenus, jo visiem studentiem no Latvijas, kuri vēlas mācīties citā valstī, savas svešvalodas zināšanas ir jāpierāda starptautiski atzītā valodas eksāmenā. Mācību centros Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Francijā,  vai Šveicē šī mācību gada laikā Jums palīdzēs arī atrast vietu universitātē, lai pēc ISY varētu uzsākt mācības Jūsu izvēlētajā specialitātē.
ISY varat izvēlēties arī tad, ja plānojat veidot veiksmīgu starptautisku karjeru un Jums ir nepieciešamas augstākā līmeņa valodas zināšanas. ISY piedāvā 24, 30 un 36 nedēļu programmas ar intensitāti 20 vai 30 mācību stundas nedēļā. Izvēloties intensīvāko kursu, būs iespēja izvēlēties speciāli veidotas biznesa programmas, kas palīdzēs efektīvāk apgūt biznesa valodas specifiku un komunikācijas prasmes.

Dzīvošana

Ģimene - lieliska iespēja, kas papildinās jūsu zināšanas angļu kultūrā; redzēsiet kā viņi dzīvo ikdienā; komunicējot, attīstīstīsiet savas angļu valodas zināšanas. Ģimene nodrošina- vienreizēju vai divreizēju ēdināšanu (pēc izvēles); veļas mazgāšanu ( 1 reizi nedēļā); vienvietīgu vai divvietīgu istabu (pēc izvēles).

Rezidence - atrodas 25 minūšu gājiena attālumā no skolas. 40 istabiņas - gan vienvietīgas, gan divvietīgas. Vienlaicīgi var izmitināt 82 studentus. Kopēja vannas istaba (katrā stāvā viena). Bes ēdināšanas. Rezidencē ir mācību telpas, bibliotēka, atpūtas telpa un TV zāle, kā arī kopīga virtuve.

Ekskursijas un aktivitātes

Sanfrancisko – ASV Klusā okeāna rietumu daļas pilsēta, kas ir izviedojusies uz daudziem pauguriem pussalas ziemeļu daļā un to, no trīs pusēm, apskalo ūdens. Aiz cita krasta līča atrodas pilsēta Berklija - vecākās un prestižākākās štata universitātes apkārtnē. Berklija jau ilgu laiku pazīstama kā zinātņu centrs politiskās un intelektuālās enerģijas avots.

Cenas

Cenas norādītas USD

Reģistrēšanās maksa mācībām - 150
Transferts (vienā virzienā) - 110

Kursa nosaukums Stundu skaits nedēļā 1 nedēļa,
Cena USD, no...
Standarta kurss 20 350
Intensīvais kurss 25

30
405

455

Sagatavošanās kurss TOEFL / TOEIC / IELTS

20 455

Starptautiskais mācību gads

20

30
285

335
Individuālās nodarbības 5

10
400

800
9 dienu kurss 82

92
4 560

7 360
Kurss 40+ 20 590
Mazās grupas 20

30
840

1 240

Dzīvošanas izmaksas (par nedēļu):
Reģistrēšanās maksa - 90
Ģimenē:
vienvietīga istaba, vienreizēja ēdināšana - no 230, divreizēja ēdināšana - no 290
Rezidence:

Vienvietīga istaba - no 1240
Divvietīga istaba (pieejama tad, ja 2 studenti ierodas kopā) -  no 1 140
Piemaksa par nedēļu: no jūnija beigām līdz augusta beigām - 35, Ziemassvētkos - 55


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

lsi 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv