Skolas apraksts

Skola atrodas pilsētas centrā, netālu no veikaliem, kafejnīcām, sabiedriskā transporta, gājiena attālumā - San Diego Zoo, Symphony Hall, San Diego līcis un Balboa parks. Skola ir moderna, 12 plašas un saulainas nodarbību telpas, datorzāle ar 9 datoriem un bezmaksas pieeju internetam. Tiek piedāvātas dažādas sabiedriskās aktivitātes - sērfošana, pludmales ballītes, koncerti un pat izpletņlēkšanu. Daudzas no šīm aktivitātēm ir bezmaksas vai arī par zemu cenu.

Skola arī organizē ekskursijas uz Los Andželosu, Las Vegasu, Lielo Kanjonu un uz sporta un kultūras pasākumiem.

Skolā strādā augsti kvalificēti pasniedzēji, kas mācību procesā izmanto mūsdienīgus mācīšanas līdzekļus.

Skola piedāvā arī lieliskas izklaides iespējas - piemērams, pieaugušajiem ir iespēja mācīties sērfot vai papildināt savas zināšanas šajā jomā.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Minimālais vecums - 16
Viena mācību stunda - 50 min.
Maksimālais cilvēku sk. grupā - 14


Standarta angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 18 vai 20 (4 dienā)
2 mācību stundas dienā tiek veltītas gramatikas uzdevumiem, 2- runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas uzdevumiem. Mācību procesā tiek izmantota mācību grāmata, avīzes un žurnāli, tiek spēlētas lomu spēles.

Intensīvais angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 30
Šī kursa mērķis ir pēc iespējas īsākā laika periodā iemācīties pēc iespējas vairāk. Piemērots tiem studentiem, kas vēlas mācīties intensīvi un iegūt zināšanas gan par valsti, gan valodu. No rīta notiek mācības programmā- standarta kurss, bet pēcpusdienā iegūtās zināšanas tiek pielietotas praktiski + ieskats valsts kultūrā. Tiek piedāvāts arī intensīvais kurss, kas ietver standarta kursu + biznesa angļu valodu vai + sagatavošanās kurss eksāmeniem.

Sagatavošanās kurss angļu valodas eksāmeniem TOEFL
- stundu skaits nedēļā 20 - gramatika un runāšana, 10 nodarbības - speciālu eksāmena uzdevumu veikšana.

Sagatavošanās kurss Camridge angļu valodas eksāmenam - stundu skaits nedēļā 20 vai 30.
Tiek attīstītas visas prasmes- lasīšana, klausīšanās, runāšana, rakstīšana.

Biznesa angļu valoda
- stundu skaits nedēļā 10, kursa ilgums no 1-12 nedēļām; kursam var pievienoties katru nedēļu. 
Angļu valoda ir starptautiska valoda uzņēmējdarbībā. No rīta notiek mācības programmā-  standarta kurss , pēcpusdienās tiek padziļināti mācītas tādas tēmas, kā: banku nozare, biznesa komunikācija, vērtspapīri, pārdošana, darbā pieņemšana, mārketings un reklāma. Katra tēma tiek mācīta vienu nedēļu. Var izvēlēties 1 sev interesējošu tēmu vai mācīties pilnu kursu.

Individuālās angļu valodas nodarbības
- stundu skaits nedēļā 5, 10, 20, 30, 40, 50
Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Individuālās apmācības ir ātrākais veids kā iemācīties valodu. Kurss ir izstrādāts individuālām vajadzībām un pielāgots progresa tempam. Ideāls variants tiem, kuriem ir konkrēts mērķis, bet ierobežots laiks. Īpaši ērts profesionāļiem, kas gatavojas komandējumiem ārvalstīs, vai prezentācijām, sarunām svešvalodā.

Angļu valoda mazās grupās -
 20 studas nedēļā. Maksimums 5 cilvēki grupā, vecums - no 21 gada, kursa garums no 1-4 nedēļām. Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Šis kurss nodrošina individuālu pieeju.

9 dienu intensīvais angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 82, 90
82 vai 90 individuālās stundas; mācības notiek 9 dienas pēc kārtas; kursi sākas katru sestdienu. Piemērots aizņemtiem profesionāļiem, kuriem nav daudz brīvā laika. Ietver „ mācību pusdienas” ar pasniedzēju.


Kurss 40+ - 20 stundas nedēļā. Kursa ilgms - 2 nedēļas. Speciāli veidota programma cilvēkiem pēc 40, kuri vēlas papildināt savas angļu valodas zināšanas, kurss papildināts ar interesantām pēcpusdienu aktivitātēm un ekskursijām:  vīna darītavas apmeklējums, lietus mežu ekskursijas, maori aušana, laivu braucieni, teātra apmeklējumi, ekskurija uz Kew Botānisko dārzu.

Angļu valoda + sērfošana stundu skaits nedēļā 20
20 stundas nedēļā, no rītiem, studenti apgūst angļu valodu, bet 10 stundas nedēļā, pēcpusdienās, pieredzējušu instruktoru pavadībā, apgūst vai papildina savas sērfošanas prasmes. Cenā iekļautas 90 minūšu sērfošanas apmācības, kā arī sērfa dēlis un hidrotērps.
Minimālais kursa garums: 4 nedēļas (mācības var sākt katru pirmdienu).
Minimālais valodas zināšanas līmenis pirms ierašanās: Pre-Intermediate

Starptautiskais mācību gads (International Shool Year ( ISY)) – lieliska iespēja tiem, kas vēlas iegūt maksimālu efektu par pieņemamām izmaksām. ISY laikā Jūs varēsiet sagatavoties mācībām universitātē un nokārtot starptautiskos valodu eksāmenus, jo visiem studentiem no Latvijas, kuri vēlas mācīties citā valstī, savas svešvalodas zināšanas ir jāpierāda starptautiski atzītā valodas eksāmenā. Mācību centros Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Francijā,  vai Šveicē šī mācību gada laikā Jums palīdzēs arī atrast vietu universitātē, lai pēc ISY varētu uzsākt mācības Jūsu izvēlētajā specialitātē.
ISY varat izvēlēties arī tad, ja plānojat veidot veiksmīgu starptautisku karjeru un Jums ir nepieciešamas augstākā līmeņa valodas zināšanas. ISY piedāvā 24, 30 un 36 nedēļu programmas ar intensitāti 20 vai 30 mācību stundas nedēļā. Izvēloties intensīvāko kursu, būs iespēja izvēlēties speciāli veidotas biznesa programmas, kas palīdzēs efektīvāk apgūt biznesa valodas specifiku un komunikācijas prasmes.

Dzīvošana

Ģimene - lieliska iespēja, kas papildinās jūsu zināšanas angļu kultūrā; redzēsiet kā viņi dzīvo ikdienā; komunicējot, attīstīstīsiet savas angļu valodas zināšanas. Ģimene nodrošina- vienreizēju vai divreizēju ēdināšanu (pēc izvēles); veļas mazgāšanu ( 1 reizi nedēļā); vienvietīgu vai divvietīgu istabu (pēc izvēles).

Rezidence - vienvietīga vai divvietīga istaba, bez ēdināšanas, privāta vannas istaba.

Ekskursijas un aktivitātes

Sandjego bieži dēvē par Amerikas skaistāko pilsētu. Tā ir eleganta un skaista. Atrodas Kalifornijas štata dienvidos, starp Losandželosu un Meksiku, 70 jūdžu garumā gar Kluso okeānu. Jūs variet visu dienu pavadīt Balboa parkā, spēlējot golfu, apmeklēt visā pasaulē pazīstamo zoodārzu vai vienkārši apmeklēt muzejus. Uzreiz aiz pilsētas robežām Jums ir iespēja izbaudīt  mežonīgās dabas brīnumus - reti sastopamus putnus vai simtgadīgus kokus. Sandjego mācīties var jebkurā gadalaikā.

Cenas

Cenas norādītas USD:
Reģistrēšanās maksa mācībām - 150
Transfērs (vienā virzienā) - 110

Kursa nosaukums Stundu skaits nedēļā 1 nedēļa,
Cena USD, no...
Standarta kurss 20 350
Intensīvais kurss 25

30
405

455

Sagatavošanās kurss TOEFL / IELTS

20 455

Starptautiskais mācību gads

20

30
285

335
Individuālās nodarbības 5

10
400

800
9 dienu kurss 82

92
6 560

7 360
Kurss 40+ 20 590
Angļu valoda + sērfošana 20 + 10 425
Mazās grupas 20

30
840

1 240

Dzīvošanas izmaksas:
Reģistrēšanās maksa - 90
Ģimenē - vienvietīga istaba, vienreizēja ēdināšana: 2no 30, divreizēja ēdināšana: no 290

Rezidence - vienvietīga istaba, bez ēdināšanas, privāta vannas istaba: no 435
Divvietīga istaba, bez ēdināšanas, privāta vannas istaba: no 255 (pieejama tikai, ka divi studenti ierodas vienlaikus).

Piemaksa par nedēļu: no jūnija līdz septembrim: 35, Ziemassvētkos - 55


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

LSI 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv