Skolas apraksts

Angļu valodas apguvei ASV ir otra populārākā vieta aiz Lielbritānijas, it sevišķi plānojot ilgtermiņa mācības, kuras ASV finansiāli būs izdevīgākas. ASV visās skolās tiek piedāvāts viss nepieciešamais mūsdienīgam studentam- bibliotēka, multimediju centrs un brīva pieeja internetam.

Ņujorkā skola atrodas Manhetenas centrā netālu no Soho. Nodarbību telpas ir plašas, pa logu paveras lielisks skats uz Manhetenu. Skolā ir plaša bibliotēka, kur studenti nrtraucēti var koncentrēties mājas darbu izpildei vai arī lasīt dažādus laikrakstus un žurnālus bez maksas; divas datorzāles ar vairāk kā 40 datoriem, ar piekļuvi internetam; studentu atpūtas telpa. Skolas sociālā programma un aktivitātes, ļaus tev praktizēt angļu valodas zināšanas, atpūšoties ar jaunajiem draugiem.

Ja mācīsieties programmā - Sagatavošanas kurss TOEFL un jums būs pietiekamas angļu valodas zināšanas, tad Jums nebūs atsevišķi jākārto TOEFL eksāmens, ja izvēlēsities turpināt mācības Metropolitan College of New York, bet varēsiet uzreiz pāriet uz mācībām koledžā,  kādā no pilna laika programmām.

Augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku palīdzība sniedz studentiem iespēju atrasties draudzīgā vidē un gūt maksimālu labumu valodas zināšanu uzlabošanā, uzturoties valstī, kur visapkārt dzird tieši apgūstamo svešvalodu.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Minimālais vecums - 16
Viena mācību stunda - 50 min.
Maksimālais cilvēku sk. grupā - 14

Standarta angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 20
2 mācību stundas dienā tiek veltītas gramatikas uzdevumiem, 2- runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas uzdevumiem. Mācību procesā tiek izmantota mācību grāmata, avīzes un žurnāli, tiek spēlētas lomu spēles.

Intensīvais angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 30.
Šī kursa mērķis ir pēc iespējas īsākā laika periodā iemācīties pēc iespējas vairāk. Piemērots tiem studentiem, kas vēlas mācīties intensīvi un iegūt zināšanas gan par valsti, gan valodu. No rīta notiek mācības programmā- standarta kurss, bet pēcpusdienā iegūtās zināšanas tiek pielietotas praktiski + ieskats valsts kultūrā. Tiek piedāvāts arī intensīvais kurss, kas ietver standarta kursu + biznesa angļu valodu vai + sagatavošanās kurss eksāmeniem.

Sagatavošanās kurss eksāmeniem TOEFL- stundu skaits nedēļā 20 - gramatika un runāšana, 10 nodarbības- speciālu eksāmena uzdevumu veikšana.

Sagatavošanās kurss Cambridge eksāmenam -  30 angļu valodas stundas nedēļā.
Tiek attīstītas visas prasmes- lasīšana, klausīšanās, runāšana, rakstīšana.

Biznesa angļu valoda - stundu skaits nedēļā 10, kursa ilgums no 1-12 nedēļām; kursam var pievienoties katru nedēļu.
Angļu valoda ir starptautiska valoda uzņēmējdarbībā. No rīta notiek mācības programmā-  standarta kurss , pēcpusdienās tiek padziļināti mācītas tādas tēmas, kā: banku nozare, biznesa komunikācija, vērtspapīri, pārdošana, darbā pieņemšana, mārketings un reklāma. Katra tēma tiek mācīta vienu nedēļu. Var izvēlēties 1 sev interesējošu tēmu vai mācīties pilnu kursu.

Individuālās angļu valodas nodarbības - stundu skaits nedēļā 5, 10, 20, 30, 40, 50.
Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Individuālās apmācības ir ātrākais veids kā iemācīties valodu. Kurss ir izstrādāts individuālām vajadzībām un pielāgots progresa tempam. Ideāls variants tiem, kuriem ir konkrēts mērķis, bet ierobežots laiks. Īpaši ērts profesionāļiem, kas gatavojas komandējumiem ārvalstīs, vai prezentācijām, sarunām svešvalodā.

Angļu valoda mazās grupas - 20 studas nedēļā. Maksimums 5 cilvēki grupā, vecums - no 21 gada, kursa garums no 1-4 nedēļām. Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Šis kurss nodrošina individuālu pieeju.

Angļu valodas kursi 40+ - 20 stundas nedēļā. Kursa ilgums - 2 nedēļas. Speciāli veidota programma cilvēkiem pēc 40, kuri vēlas papildināt savas angļu valodas zināšanas, kurss papildināts ar interesantām pēcpusdienu aktivitātēm un ekskursijām:  vīna darītavas apmeklējums, lietus mežu ekskursijas, maori aušana, laivu braucieni, teātra apmeklējumi, ekskurija uz Kew Botānisko dārzu.

English for teaching - 20 stundas nedēļā + 5 vai 10 individuālās nodarbības.
Kurss paredzēts cilvēkiem, kas vēlas mācīt angļu valodu citiem. Kursa laikā apgūsiet: valodas analīzi; klases aktivitāšu organizēšanu; izmantot materiālus un uzskates līdzekļus; izprast izglītojamo vajadzības.

Starptautiskais angļu valodas  mācību gads (International Shool Year ( ISY)) – lieliska iespēja tiem, kas vēlas iegūt maksimālu efektu par pieņemamām izmaksām. ISY laikā Jūs varēsiet sagatavoties mācībām universitātē un nokārtot starptautiskos valodu eksāmenus, jo visiem studentiem no Latvijas, kuri vēlas mācīties citā valstī, savas svešvalodas zināšanas ir jāpierāda starptautiski atzītā valodas eksāmenā. Mācību centros Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Francijā,  vai Šveicē šī mācību gada laikā Jums palīdzēs arī atrast vietu universitātē, lai pēc ISY varētu uzsākt mācības Jūsu izvēlētajā specialitātē.
ISY varat izvēlēties arī tad, ja plānojat veidot veiksmīgu starptautisku karjeru un Jums ir nepieciešamas augstākā līmeņa valodas zināšanas. ISY piedāvā 24, 30 un 36 nedēļu programmas ar intensitāti 20 vai 30 mācību stundas nedēļā. Izvēloties intensīvāko kursu, būs iespēja izvēlēties speciāli veidotas biznesa programmas, kas palīdzēs efektīvāk apgūt biznesa valodas specifiku un komunikācijas prasmes.

Dzīvošana

Ģimene - lieliska iespēja, kas papildinās jūsu zināšanas angļu kultūrā; redzēsiet kā viņi dzīvo ikdienā; komunicējot, attīstīstīsiet savas angļu valodas zināšanas. Ģimene nodrošina- vienreizēju vai divreizēju ēdināšanu (pēc izvēles); veļas mazgāšanu ( 1 reizi nedēļā); vienvietīgu vai divvietīgu istabu (pēc izvēles). Minimālais vecums: 18+

Rezidence -
vienvietīga vai divvietīga istaba, kopīga vannas istaba, bez ēdināšanas. Atrodas 30 min brauciena attālumā no skolas. Istabas ir mazas un kompaktas. Minimālais vecums: 16+


Ekskursijas un aktivitātes

Ņujorka - viens no pasaules finanšu, kultūras, modes un izklaides biznesa centriem. Vienmēr bijusi imigrantu pilsēta, arī mūsdienās trešdaļa iedzīvotāju ir dzimusi ārpus ASV. Ņujorka ir ANO mītnes vieta.

Cenas

Cenas norādītas USD:

Kursa nosaukums Stundu skaits nedēļā 1 nedēļa,
Cena USD, no...
Standarta kurss 20 375
Intensīvais kurss 25

30
430

475

Sagatavošanās kurss TOEFL

20 475

Starptautiskais mācību gads

20

30
295

345
Individuālās nodarbības 5

10
425

850
Kurss 40+ 20 630
Mazās grupas 20 1 250

 

Reģistrācijas maksa skolai - 150
Dzīvošanas izmaksas (nedēļā):

Reģistrēšanās maksa - 90
Ģimenē (18+):
Manhetenā - vienvietīga istaba, vienreizēja ēdināšana - no 490, paaugstināta komforta apstākļos (privāta vannas istaba) - no 670

Ārpus Manhetenas:
Vienvietīga istaba, vienreizēja ēdināšana - no 265 (atkarībā no izvēlētās zonas)
Vienvietīga istaba, divreizēja ēdināšana - no 330 (Atkarībā no izvēlētās zonas)

Piemaksa par nedēļu: no jūnija līdz augustam - 35, Ziemassvētku un Jaunā gada laikā - 55

Rezidence (16+): vienvietīga istaba, kopīga vannas istaba, bez ēdināšanas - no 595
Divvietīga istaba - kopīga vannas istaba, bez ēdināšanas - no 365 ( pieejama tikai tad, ja studenti ierodas vienlaicīgi).


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445LSI 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv