Skolas apraksts

Angļu valodas apguvei ASV ir otra populārākā vieta aiz Lielbritānijas, it sevišķi plānojot ilgtermiņa mācības, kuras ASV finansiāli būs izdevīgākas. Bostonas skolā tiek piedāvāts viss nepieciešamais mūsdienīgam studentam- bibliotēka, multimediju centrs un brīva pieeja internetam
 Bostonā skola atrodas ļoti savdabīgā vietā - netālu no tā dēvētās "Kīniešu pilsētas" (China town), teātra  un finansu centra. Klasēs ir sarkano ķieģeļu sienas, kas raksturīgas vietējai arhitektūrai. Skola piedāvā dažādas aktivitāšu programmas, kuru laikā ir iespējams apmeklēt muzejus, iepazīt Bostonas vēsturi. Tiek piedāvāta iespēja apmeklēt arī Ņujorku, Monreālu.

Bostonu vismaz reizi mūžā ir jāapmeklē katram, jo tā nav tikai daļa no vēsturiskās ASV, bet arī plaukstoša metropoles pilsēta. Tikai iedomājaties sevi debesskrāpju ieskautu, visapkārt ātrgaitas vilcieni, tas pavisam noteikti būs tā vērts. Pilsētai ir lieliska 19.gadsimta arhitektūra, kas ir apskates vērta.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Minimālais vecums - 16
Viena mācību stunda - 50 min.
Maksimālais cilvēku sk. grupā - 14

Standarta angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 20
2 mācību stundas dienā tiek veltītas gramatikas uzdevumiem, 2- runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas uzdevumiem. Mācību procesā tiek izmantota mācību grāmata, avīzes un žurnāli, tiek spēlētas lomu spēles.

Intensīvais angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 30
Šī kursa mērķis ir pēc iespējas īsākā laika periodā iemācīties pēc iespējas vairāk. Piemērots tiem studentiem, kas vēlas mācīties intensīvi un iegūt zināšanas gan par valsti, gan valodu. No rīta notiek mācības programmā- standarta kurss, bet pēcpusdienā iegūtās zināšanas tiek pielietotas praktiski + ieskats valsts kultūrā. Tiek piedāvāts arī intensīvais kurss, kas ietver standarta kursu + biznesa angļu valodu vai + sagatavošanās kurss eksāmeniem.

Sagatavošanās kurss angļu valodas eksāmeniem TOEFL- stundu skaits nedēļā 20- gramatika un runāšana, 10 nodarbības- speciālu eksāmena uzdevumu veikšana.

Biznesa angļu valoda - stundu skaits nedēļā 10, kursa ilgums no 1-12 nedēļām; kursam var pievienoties katru nedēļu.
Angļu valoda ir starptautiska valoda uzņēmējdarbībā. No rīta notiek mācības programmā-  standarta kurss , pēcpusdienās tiek padziļināti mācītas tādas tēmas, kā: banku nozare, biznesa komunikācija, vērtspapīri, pārdošana, darbā pieņemšana, mārketings un reklāma. Katra tēma tiek mācīta vienu nedēļu. Var izvēlēties 1 sev interesējošu tēmu vai mācīties pilnu kursu.

Individuālās angļu valodas nodarbības- stundu skaits nedēļā 5, 10, 20, 30, 40, 50
Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Individuālās apmācības ir ātrākais veids kā iemācīties valodu. Kurss ir izstrādāts individuālām vajadzībām un pielāgots progresa tempam. Ideāls variants tiem, kuriem ir konkrēts mērķis, bet ierobežots laiks. Īpaši ērts profesionāļiem, kas gatavojas komandējumiem ārvalstīs, vai prezentācijām, sarunām svešvalodā.

9 dienu angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 82, 90
82 vai 90 individuālās stundas; mācības notiek 9 dienas pēc kārtas; kursi sākas katru sestdienu. Piemērots aizņemtiem profesionāļiem, kuriem nav daudz brīvā laika. Ietver „mācību pusdienas” ar pasniedzēju.

Angļu valoda mazās grupās - 20 studas nedēļā. Maksimums 5 cilvēki grupā, vecums - no 21 gada, kursa garums no 1-4 nedēļām. Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Šis kurss nodrošina individuālu pieeju.

Kurss senioriem 40+ - 20 stundas nedēļā. Kursa ilgms- 2 nedēļas. Speciāli veidota programma cilvēkiem pēc 40, kuri vēlas papildināt savas angļu valodas zināšanas, kurss papildināts ar interesantām pēcpusdienu aktivitātēm un ekskursijām:  vīna darītavas apmeklējums, lietus mežu ekskursijas ,maori aušana, laivu braucieni, teātra apmeklējumi, ekskurija uz Kew Botānisko dārzu.

Starptautiskais mācību gads (International Shool Year ( ISY)) – lieliska iespēja tiem, kas vēlas iegūt maksimālu efektu par pieņemamām izmaksām. ISY laikā Jūs varēsiet sagatavoties mācībām universitātē un nokārtot starptautiskos valodu eksāmenus, jo visiem studentiem no Latvijas, kuri vēlas mācīties citā valstī, savas svešvalodas zināšanas ir jāpierāda starptautiski atzītā valodas eksāmenā. Mācību centros Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Francijā,  vai Šveicē šī mācību gada laikā Jums palīdzēs arī atrast vietu universitātē, lai pēc ISY varētu uzsākt mācības Jūsu izvēlētajā specialitātē.

ISY varat izvēlēties arī tad, ja plānojat veidot veiksmīgu starptautisku karjeru un Jums ir nepieciešamas augstākā līmeņa valodas zināšanas. ISY piedāvā 24, 30 un 36 nedēļu programmas ar intensitāti 20 vai 30 mācību stundas nedēļā. Izvēloties intensīvāko kursu, būs iespēja izvēlēties speciāli veidotas biznesa programmas, kas palīdzēs efektīvāk apgūt biznesa valodas specifiku un komunikācijas prasmes. 

Dzīvošana

Ģimene - lieliska iespēja, kas papildinās jūsu zināšanas angļu kultūrā; redzēsiet kā viņi dzīvo ikdienā; komunicējot, attīstīstīsiet savas angļu valodas zināšanas. Ģimene nodrošina - vienreizēju vai divreizēju ēdināšanu (pēc izvēles); veļas mazgāšanu ( 1 reizi nedēļā ); vienvietīgu vai divvietīgu istabu (pēc izvēles).

Rezidences:
Townhouse - atrodas 20 min gājiena attālumā no skolas. Vienvietīgas, divvietīgas un trīsvietīgas istabas ar virtuvi. Kopēja vannas istaba- uz 3 studentiem viena. Bez ēdināšanas.
International Guest House - atrodas Back Bay sirdī, 20 minūšu gājiena attālumā no skolas. 2-4vietīgas istabas, kas aprīkotas ar TV, telefonu, virtuvi. Divreizēja ēdināšana. Pieejama visu gadu.
Rezidence - atrodas 20 minūšu gājiena attālumā no skolas. Vienvietīgas istabas, kopēja vannas istaba (stāvā viena). Divreizēja ēdināšana. Pieejama visu gadu.

Ekskursijas un aktivitātes

Bostona ir viena no lielākajām ASV pilsētām, kuru var dēvēt arī par ekonomikas un kultūras centru. Mūsdienās pilsētas apkārtnē izvietojušās dažas mācību iestādes  - vairāk kā 40 koledžu un universitāšu. Šī ir īsta paradīze cilvēkiem, kuri vēlas izzināt pilsētu, iepazīt to. Pilsētas arhitektūra, zaļas zonas ļoti atgādina Londonu.

Cenas

Cenas norādītas USD:

Kursa nosaukums Stundu skaits nedēļā Nedēļu skaits,
Cena USD
Standarta kurss 20 350
Intensīvais kurss 25

30
405

455

Sagatavošanās kurss TOEFL

30 455

Starptautiskais mācību gads

20

30
285

335
Individuālās nodarbības 5

10
400

800
9 dienu kurss 82

92
6 560

7 360
Kurss 40+ 20 590
Mazās grupas 20

30
840

1 240

Reģistrēšanās maksa mācībām - 150

Dzīvošanas izmaksas (ģimenē):

Reģistrēšanās maksa dzīvošanai - 90
Vienvietīga istaba, vienreizēja ēdināšana - no 240
Vienvietīga istaba, divreizēja ēdināšana - no 300

Piemaksa par nedēļu: no jūnija līdz augustam - 35, Ziemassvētkos un Jaunajā gadā - 55

Rezidences:
International Guest House - 2 - 4vietīgas istabiņas, pieejamas visu gadu, divreizēja ēdināšana: 
1 nedēļa - no 450 (+200 USD depozīts, kas tiek atgriezts, ja dzīvesvietai nav nodarīti bojājumi)
ESL Townhouse - vienvietīga istaba, bez ēdināšanas - no 440, vieta 2vietīgā istabā - no 285

Transferts (vienā virzienā): 110


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LSI 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv