Skolas apraksts

Jums ir iespēja mācīties vienā no vadošajām Floridas skolām, kas 2000. gadā kļuva par vispopulārāko ASV valodas skolu mūsu klientu vidū. 2008. tā gadā ieguva ASV labākās valodu skolas statusu. Tā atrodas Fortloderdeilā – jaunu un turīgu cilvēku pilsētā, kas pazīstama kā Amerikas Venēcija savu neskaitāmo kanālu un ūdensceļu dēļ. Pilsēta ir ietekmīgs biznesa un starptautiskās tirdzniecības centrs, tādēļ darījumu cilvēkiem domātajai skolai, kas atrodas plašā, modernā ēkā pašā pilsētas centrā, ir lielas priekšrocības, organizējot profesionālos kursus tādās sfērās kā finanses, tiesību zinātne, žurnālistika, cilvēkresursi un jūras industrija. Jāatzīmē kurss Biznesa attīstība ar biznesa semināriem Nova Southeastern University, kura noslēgumā tiek izsniegts abu mācības iestāžu sertifikāts.

Turpretī, ja Jūsu darbs saistīts ar mārketingu, tūrismu, jurisprudenci, starptautisko tirdzniecību vai aviāciju, tad var interesēt kurss, kas saistīts tieši ar šīm nozarēm. Profesionālā, biznesa attīstības, kā arī biznesa kursa (grupā maksimums 5 cilvēki) programmās bez speciālās valodas nodarbībām ir iekļauti attiecīgo nozaru uzņēmumu apmeklējumi, kas paaugstina kursu efektivitāti. Mācību procesa vadītājs personiski tiekas ar katru studentu, lai pārrunātu ar mācībām saistītos plānus un prioritātes, kā arī pārliecinātos, ka students ir apmierināts. Tiek sniegti padomi, kā vairāk iemācīties, izvēlēties piemērotākās grāmatas, vārdnīcas, lietderīgāk izmantot stundas un ārpus tām pavadāmo laiku, kuriem valodu eksāmeniem gatavoties un kā to labāk darīt.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vispārējā angļu valoda
Katram zināšanu līmenim ir sava programma. Pastāv 6 zināšanu līmeņi: beginner, elementary, pre-intermediate, intermediate, upper intermediate, advanced.
Mācību grupas ir mazas un studenti ir sadalīti pa zināšanu līmeņiem. Maksimālais studentu skaits vispārējās angļu valodas grupās ir 14 studenti.

TOEFL

TOEFL ir standartizēts tests, kas novērtē valodas prasmi cilvēkiem, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda. Kursa ilgums ir 4 nedēļas un nepieciešamais valodas zināšanu līmenis - Intermediate.

 

The Cambridge First Certificate, Cerificate in Advanced English, Certificate of Proficiency in English

Kembridžas eksāmeni ir piemēroti cilvēkiem, kuriem nepieciešama angļu valoda turpmākām mācībām vai darbam un kuri ir gatavi pavadīt ASV vismaz 12 nedēļas. Lai varētu mācīties šajā programmā un sagatavoties eksāmenam, nepieciešamais zināšanu līmenis – Upper Intermediate.

 

TOEIC

TOEIC ir starptautisks angļu valodas tests biznesa profesionāļiem. Starptautiskas kompānijas un avio sabiedrības pieprasa šo testu.


Biznesa angļu valoda
Visaptverošs kurss, kas koncentrējas uz biznesa angļu valodas un amerikāņu korporatīvās kultūras iepazīšanu. Jūs mācīsieties finansu un banku terminus, rakstīsiet atskaites un attīstīsiet biznesa sarunu un prezentāciju prasmes.

Biznesa angļu valoda Plus
Papildus grupu nodarbībām Jūs saņemsiet 5 privātās nodarbības, kuru laikā akcents tiks likts uz Jūsu profesionālajām vajadzībām. Viena nodarbība ir 50 minūšu gara.

Biznesa angļu valoda Super

Papildus grupu nodarbībām Jūs saņemsiet 10 privātas nodarbības. Nodarbības ir no pirmdienas līdz piektdienai.

Šajā programmā minimālais mācību ilgums ir 1 nedēļa.

Maksimālais studentu skaits klasē: 5
Minimālais vecums biznesa kursiem: 21 gads


Tiek piedāvātā arī vasaras programma jauniešiem.

Dzīvošana

Apartamenti

Visi apartamenti atrodas netālu no skolas un ir vienvietīgi vai divvietīgi. Virtuves ir pilnībā aprīkotas, lai Jūs varētu gatavot ēst. Pieejami šādi apartamenti:

EFFICIENCY - liela istaba, virtuve, vannas istaba;
ONE-BEDROOM APARTAMENT - dzīvojamā istaba, atsevišķa guļamistaba, vannas istaba, pilnībā aprīkota virtuve; EXECUTIVE STUDIOS - guļamistaba, vannas istaba, virtuve. Parasti atrodas pilna servisa ēkā, vai viesnīcā.

 

Viesģimene

Jums ir iespēja dzīvot amerikāņu ģimenē un nepārtraukti praktizēt angļu valodu, arī brīvdienās. Šis arī ir labākais veids, ja vēlaties ne tikai apgūt valodu, bet arī iemācīties ko jaunu par Amerikas kultūru un tradīcijām.


Viesnīcas

Ir iespēja dzīvot arī viesnīcās, kuras atrodas pāris minūšu attālumā no skolas. Jūs varat izvēlēties savai gaumei atbilstošu viesnīcu, piem., pie pludmales, pilsētas centrā, pie iepirkšanās centriem.

Ekskursijas un aktivitātes

Florida - viens no Amerikas Savienoto Valstu štatiem, atrodas dienvidaustrumu reģionā. Floridas galvaspilsēta ir Talahasī.

Lielākā daļa štata atrodas uz Floridas pussalas. Florida ziemeļos robežojas ar Alabamas un Džordžijas štatiem, taču no pārējām pusēm štatu ieskauj ūdens - austrumos Atlantijas okeāns, dienvidos - Floridas šaurums un rietumos - Meksikas līcis. Spāņu valodā vārds Florida nozīmē ziediem klāts, puķains.

Šo pilsētu dēvē par "Amerikas Venēciju", jo tā ir bagāta, droša un ekskluzīva kūrortu pilsēta. Tā ir dinamisks finanšu centrs un tiek uzskatīta par Amerikas burāšanas citadeli. 40 km  smilšainas pludmales, vidējā temperatūra 25 grādi un silts ūdens. Skola atrodas pilsētas centrā, gājiena attālumā no Las Olas Boulevard ar veikaliem, restorāniem un izklaides rajonu.

Cenas

Cenas norādītas USD

Reģistrācijas maksa: 125

Kursa nosaukums   Nodarbību skaits nedēļā   Cena par nedēļu
Standarta 20 no 250
Standarta Pluss 22 no 265
Intensīvais 32 no 372
Biznesa 20 no 900
Biznesa Pluss 20 + 5 individuālās no 1 300
Super intensīvais biznesa     20 + 10 individuālās no 1 700
TOEFL/TOEIC/IELTS 20 no 300

TOEFL/TOEIC/IELTS kursiem mācību materiālu maksa: 100

Dzīvošanas izmaksas:

Dzīvošanas tips     Cena par nedēļu      Papildus nakts     Cena par nedēļu     Papildus nakts 
  maijs - septembris

septembris - maijs

Apartamenti    

EFFICIENCY

no 595 no  85  no 700 no 120
  ONE-BEDROOM APARTAMENT no 700 no  95 no 875 no 145
  EXECUTIVE STUDIOS no 1 000 no 142 no 1 400

no 200

Ģimene

Vienvietīga istaba, bez ēdināšanas no 245 no  40 no  245 no 40
  Vienvietīga istaba, 2x ēdināšana no 385 no  50 no  385 no  50
  Vienvietīga istaba, 2x ēdināšana, privāta vannas istaba no 490  no  70 no  490 no  70
  Divvietīga istaba, 2x ēdināšana 315  40  315  45

 

Pieejama dzīvošana arī viesnīcā. Cenas par nakti 140 - 390 USD.

Transfērs (vienā virzienā): no Miami International lidostas - no  190 USD, no Fort Lauderdale lidostas -no   90 USDUzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445TLA 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv