Skolas apraksts

Skola atrodas Filadelfijā, ASV austrumu piekrastē. Tādas pilsētas kā Ņujorka un Vašingtona atrodas dažu stundu brauciena attālumā.

Skolā ir moderna bibliotēka, uzkodu bārs, grāmatnīca, spēļu un atpūtas istaba, ēdnīca, kur var vienlaicīgi ieturēt maltīti 800 studentu. Sporta aktivitātēm ir iekštelpu peldbaseins un futbola stadions, kas paredzēts visiem laika apstākļiem. Netālu ir Filadelfijas centrs, kur varēsi izbaudīt šīs pilsētas šarmu.

Maksimālais studentu skaits klasē ir 15, vidēji 12.

Angļu valodas kursu laikā studenti attīsta visas četras galvenās valodas prasmes - runāšanu, rakstīšanu, lasīšanu un klausīšanos.


Mācību laikā tiek apgūtas tādas tēmas, kā biznesa angļu valoda, amerikāņu kultūra, tiek praktizēta publiskā uzstāšanās un runa, gramatikas likumu apgūšana.
Pasniedzēji rūpējas par to, lai iegūtās zināšanas tiktu pielietotas arī ikdienā, tāpēc tiek organizētas ārpusklases ekskursijas un aktivitātes.

Pabeidzot valodu kursus, atkarībā no jūsu zināšanu un sagatavotības līmeņa, varēsiet uzsākt mācības kādā no ASV universitātēm.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Brīvdienu angļu valodas kurss
Stundu skaits nedēļā: 18
Kurss paredzēts tiem, kas vēlas vairāk laika pavadīt apskatot pilsētu un izmantot tās piedāvātās izklaides iespējas. Kurss koncentrējas uz komunikāciju spēju uzlabošanu.

Standarta angļu valodas kurss
Stundu skaits nedēļā: 24
Šis kurss ietver sevī vispārējo angļu valodas kursu un seminārus par dažādām tēmām, kas attīsta izrunu un komunikācijas spējas.

Intensīvais angļu valodas kurss
Stundu skaits nedēļā: 30
Intensīvais kurss domāts tiem, kas vēlas apgūt strauju progresu.

Akadēmiskā angļu valoda
Stundu skaits nedēļā: 36
Visātrākais veids kā iegūt strauju progresu. Katru dienu ir 6 standarta angļu valodas nodarbības, 2 nodarbības sagatavošanās kurss eksāmenam (pēc izvēles) un katru dienu paredzēts viens seminārs. Programma piemērota studentiem, kas pēc kursa beigšanas vēlas iestāties kādā no ASV universitātēm.

Sagatavošanas kursi TOEFL / SAT / GMAT / IELTS
Stundu skaits nedēļā: 36
Šie kursi paredzēti visiem, kas plāno kārtot standartizētos testus, kas novērtē valodas prasmi cilvēkiem, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda.

Dzīvošana

Viesģimene - lieliska iespēja papildināt un uzlabot savas angļu valodas zināšanas ikdienas situācijās, kā arī iepazīsiet amerikāņu kultūru.

Kopmītne - atrodas skolas teritorijā. Dzīvosiet kopā ar amerikāņu studentiem, iegūsiet jaunus draugus.

Studio tipa dzīvoklis - šis izmitināšanas veids piemērots patstāvīgiem studentiem.

Ekskursijas un aktivitātes

 

Filadelfijā ir ko redzēt. Šai pilsētai ir gara un bagāta vēsture. Tu varēsi apskatīt daudzas ēkas, kas slejas šeit jau gadsimtiem. Bet mūsdienās Filadelfija ir kļuvusi ļoti moderna un strauja pilsēta, kurā dzīve kūsāt kūsā. Tu varēsi ieturēt pikniku Ritenhausa laukumā, LOVE parkā vai pavadīt dienu Morris Arboretum. Filadelfiju visi pazīst kā siera kūku dzimteni un vēl joprojām tiek uzskatīts, ka garšīgākās sierakūkas ir atrodamas tieši šeit. Un vēl, Filadelfija ir neatkārtojama  4. jūlijā, kad atzīmē Amerikas Neatkarības dienu! To ir vērts piedzīvot!

Ekskursijas nedēļas nogalēm - uz Vašingtonu, kur varēsiet apskatīt Balto namu un Linkolna memoriālu, uz Ņujorku - Big Aple, Brīvības statuja, Central Park, Amish Country - redzēsiet tradicionālās Amišu kopienas, kur pat mūsdienās ir saglabājušās vecās tradīcijas un dzīvesveids, Niagāras ūdenskritums un daudz ko citu.

Cenas

Cenas norādītas USD

Reģistrācijas maksa (gan mācībām, gan dzīvošanai): 300
Veselības apdrošināšana: 35 / nedēļā
Transfērs, vienā virzienā: no 75 līdz 150 (atkarībā no lidostas)


Kursa nosaukums

Stundu skaits nedēļā
1 nedēļa,
cenas USD
Brīvdienu angļu valodas kurss 18 380
Standarta kurss 24 400
Intensīvais kurss, 30 440

Sagatavošanās kurss TOEFL
Akadēmiskā angļu valoda

36 465

Dzīvošanas izmaksas, par nedēļu:
Ģimene: divvietīga istaba, 16 maltītes nedēļā - 225,
vienvietīga istaba, 16 maltītes nedēļā - 350
Kopmītne: divvietīga istaba, 19 maltītes nedēļā: 300Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445
fls Chesnut hill 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv