Skolas apraksts

Losandželosa, Glendora

Mācības notiek koledžā, kas atrodas Losandželosas ziemeļos, San Gabriel kalnu pakājē, Glendoras pilsētā.
Glendora ir moderna pilsēta, ar vairāk kā 53 tūkstošiem iedzīvotāju. Šeit ir daudz parku un iespējas relaksēties un atpūsties pēc garas dienas.

Kopš 1915. gada, skola nodarbojas ar valodas mācīšanu ārvalstu studentiem, kas to padara par vienu no vecākajām Kalifornijā. Skolas teritorijā ir peldbaseins, kas sasniedz olimpisko spēļu peldbaseinu izmēru, golfa laukums un TV ierakstu studija.

Izvēloties programmu, Akadēmiskā angļu valoda, jūs sagatavos mācībām bakalaura vai maģistra programmām prestižās universitātēs. Koledža piedāvā apgūt bakalaura programmas pirmos divus gadus, pēc tam tiek nodrošināta pāriešana uz University of California vai California State University, kur varēsiet pabeigt mācības.  Visas skolas piedāvātās programmas ir akreditējuši ACCET padome (the Accredating Council for Continuing Edutation and Training). Studenti pēc to zināšanu līmeņa tiek iedalīti deviņos līmeņos: no pamatzināšanām līdz praktiski pilnīgam valodas pārvaldīšanas līmenim.

Maksimālais studentu skaits klasē ir 15, vidēji 12.

Angļu valodas kursu laikā attīstāt visas četras galvenās valodas prasmes- runāšanu, rakstīšanu, lasīšanu un klausīšanos.

Mācību laikā tiek apgūtas tādas tēmas, kā biznesa angļu valoda, amerikāņu kultūra, tiek praktizēta publiskā uzstāšanās un runa, gramatikas likumu apgūšana.

Pasniedzēji rūpējas par to, lai iegūtās zināšanas tiktu pielietotas arī ikdienā, tāpēc tiek organizētas ārpusklases ekskursijas un aktivitātes.

Koledžā ir plašas un gaišas mācību telpas un viss nepieciešamais sekmīgām mācībām un pilnvērtīgai atpūtai:

Teātris ar 1 400 sēdvietām, kas piedāvā plašu izklaides programmu.

Datoru centrs ar interneta pieslēgumu, pieejams visiem studentiem un atvērts visu dienu.

Bibliotēka, kas ir nesen atjaunota un paplašināta. Kopumā bibliotēkā ir 100 datori, pie kuriem varēsiet strādāt.

Multimediju centrs.

Kafejnīca, kurā varēsiet nobaudīt picas, salātus, sviestmaizes un dažādas uzkodas.

Atpūtas telpas, kur pēc mācībām varēsiet relaksēties.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vecums: 15+

Brīvdienu angļu valodas kurss
Stundu skaits nedēļā: 15
Kurss paredzēts tiem, kas vēlas vairāk laika pavadīt apskatot pilsētu un izmantot tās piedāvātās izklaides iespējas. Kurss koncentrējas uz komunikāciju spēju uzlabošanu.

Standarta angļu valodas kurss
Stundu skaits nedēļā: 24
Šis kurss ietver sevī vispārējo angļu valodas kursu un seminārus par dažādām tēmām, kas attīsta izrunu un komunikācijas spējas.

Intensīvais angļu valodas kurss
Stundu skaits nedēļā: 30
Intensīvais kurss domāts tiem, kas vēlas apgūt strauju progresu.

Akadēmiskā angļu valoda

Stundu skaits nedēļā: 36

Visātrākais veids kā iegūt strauju progresu. Katru dienu ir 6 standarta angļu valodas nodarbības, 2 nodarbības sagatavošanās kurss eksāmenam (pēc izvēles) un katru dienu paredzēts viens seminārs. Programma piemērota studentiem, kas pēc kursa beigšanas vēlas iestāties kādā no ASV universitātēm.

Sagatavošanas kurss TOEFL

Stundu skaits nedēļā: 36

TOEFL ir standartizēts tests, kas novērtē valodas prasmi cilvēkiem, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda.

Sagatavošanas kurss GMAT

Stundu skaits nedēļā: 36

GMAT (Graduate Management Admission Test) - vienotais iestājpārbaudījums studijām MBA (Master of Business Administration) programmā visās ASV augstskolās. 18 nodarbības - standarta angļu valodas kurss, 12 nodarbības - specializētu uzdevumu veikšana, gatavojoties eksāmenam.

Sagatavošanas kurss GRE

Stundu skaits nedēļā: 36

GRE (Graduate Record Examination) - vienotais iestājpārbaudījums maģistra un doktorantūras programmās ASV augstskolās. 18 nodarbības - standarta angļu valodas kurss, 12 nodarbības - specializētu uzdevumu veikšana, gatavojoties eksāmenam.

Sagatavošanas kurss SAT

Stundu skaits nedēļā: 36
Standartizēts iestājpārbaudījums ASV augstskolās, piesakoties uz bakalaura grāda programmām. 18 nodarbības - standarta angļu valodas kurss, 12 nodarbības - specializētu uzdevumu veikšana, gatavojoties eksāmenam.


Pēc kursa beigšanas saņemsiet sertifikātu!

Dzīvošana

Viesģimene: dzīvošana kādā no rūpīgi atlasītām vies ģimenēm, sniegs jums jaunu izpratni par amerikāņu kultūru. Ģimenē ēdīsiet brokastis un vakariņas.

 

Kopmītne: atrodas gājiena attālumā no skolas.

Ekskursijas un aktivitātes

Koledža atrodas labā ģeogrāfiskā stāvoklī, tāpēc viegli sasniegt populārākos apskates objektus- Disnejlenda, Universal Studios, Holivudas Tour, Malibu Surfrider Beach, Zuma Beach, DJ Dance Party, Old Town Pasadena, Santa Monica, Sherman Oaks Castle Park, Arcade, Los Angeles Zoo, Griffith Observatory, Amerincana Shopping Complex, Farewall Party.

Cenas

Cenas norādītas USD

Reģistrācijas maksa: 150
Veselības apdrošināšana: 35 / nedēļā
Transfērs, vienā virzienā: 150 (Los Angeles International Airport)


Kursa nosaukums

Stundu skaits nedēļā
1 nedēļa,
cenas USD
Brīvdienu angļu valodas kurss 18 415
Standarta kurss 24 430
Intensīvais kurss, 30 455

Sagatavošanās kurss TOEFL,
SAT/GRE/GMAT
Akadēmiskā angļu valoda

36 480

Dzīvošanas izmaksas, par nedēļu:
Reģistrācija - 150
Ģimenē, divvietīga istaba, 16 maltītes nedēļā - 250
Ģimenē, vienvietīga istaba, 16 maltītes nedēļā - 375
Apartamenti, divvietīga istaba, bez ēdināšanas - 350

Papildus nodarbības (one-to-one) - 50 / par nodarbībuUzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445
fls Citrus college 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv