Skolas apraksts

Lasvegasas skola atrodas šīs aizraujošās un pasaulslavenās pilsētas centrā, tikai dažas jūdzes no slavenā Las Vegas Strip - centrālās ielas. Skola tika pilnīgi restaurēta un paredzēta starptautiskajiem studentiem.

Studenti pēc to zināšanu līmeņa tiek iedalīti deviņos līmeņos: no pamatzināšanām līdz praktiski pilnīgam valodas pārvaldīšanas līmenim.

Maksimālais studentu skaits klasē ir 15 (vidēji 12).
 

Angļu valodas kursu laikā attīstāt visas četras galvenās valodas prasmes- runāšanu, rakstīšanu, lasīšanu un klausīšanos.

Mācību laikā tiek apgūtas tādas tēmas, kā biznesa angļu valoda, amerikāņu kultūra, tiek praktizēta publiskā uzstāšanās un runa, kā ārī gramatikas likumi. Pasniedzēji rūpējas par to, lai iegūtās zināšanas tiktu pielietotas arī ikdienā, tāpēc tiek organizētas ārpusklases ekskursijas un aktivitātes.


Ja jūs mācaties ilgtermiņa kursos vai sagatavojaties mācībām universitātē, lai noteiktu jūsu progresu, ik pēc četrām nedēļām jāpilda tests, pēc kura varēsiet redzēt, kas ir uzlabojies un pie kā vēl jāpiestrādā.

 

Patstāvīgajiem darbiem varēsiet izmantot datorklasi un bibliotēku, bet ja nevarēsiet ar kaut ko tikt galā, pasniedzēji ar lielāko prieku jums palīdzēs.

Visu mācību laiku varēsiet kombinēt mācības ar aktivitātēm un ekskursijām. Visas skolas piedāvātās programmas ir akreditējuši ACCET padome (the Accredating Council for Continuing Edutation and Training).


Programmas

Piesakies tūlīt !


Vecums: 15+


Brīvdienu angļu valodas kurss

Stundu skaits nedēļā: 15

Kurss paredzēts tiem, kas vēlas vairāk laika pavadīt apskatot pilsētu un izmantot tās piedāvātās izklaides iespējas. Kurss koncentrējas uz komunikāciju spēju uzlabošanu.

Standarta angļu valodas kurss

Stundu skaits nedēļā: 24

Šis kurss ietver sevī vispārējo angļu valodas kursu un seminārus par dažādām tēmām, kas attīsta izrunu un komunikācijas spējas.

Intensīvais angļu valodas kurss

Stundu skaits nedēļā: 30

Intensīvais kurss domāts tiem, kas vēlas apgūt strauju progresu.

Akadēmiskā angļu valoda

Stundu skaits nedēļā: 36

Visātrākais veids kā gūt strauju progresu. Katru dienu ir 6 standarta angļu valodas nodarbības, 2 nodarbības sagatavošanās kurss eksāmenam (pēc izvēles) un katru dienu paredzēts viens seminārs. Programma piemērota studentiem, kas pēc kursa beigšanas vēlas iestāties kādā no ASV universitātēm.

Sagatavošanas kurss TOEFL

Stundu skaits nedēļā: 36

TOEFL ir standartizēts tests, kas novērtē valodas prasmi cilvēkiem, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda.

Kursi sākas katru pirmdienu!

Dzīvošana

Ģimenē - lieliska iespēja redzēt kā dzīvo amerikāņi, iepazīt viņu kultūru un pielietot savas angļu valodas zināšanas ikdienā.

Ekskursijas un aktivitātes

Lasvegasa piedāvā neskaitāmus variantus kā pavadīt savu brīvo laiku. Ekskursiju piemēri - Grand Canyon Weekend,  Red Rock Canyon,  Disneyland Weekend trips, behind-the-scenes casino tours, holiday parties, outlet shopping un daudz kas cits.  Pārgājieni un nakšņošanu kempingā, sniega slēpošana, zirgu izjādes un ūdens sporta aktivitātes.

Cenas

Cenas norādītas USD

Reģistrācijas maksa mācībām: 150
Reģistrācijas maksa dzīvošanai: 150
Veselības apdrošināšana: 35 / nedēļā
Transfērs, vienā virzienā: 85


Kursa nosaukums
Nodarbību skaits nedēļā 1 nedēļa,
cena USD
Brīvdienu angļu valodas kurss 18 365
Standarta kurss 24 380
Intensīvais kurss, 30 420

Sagatavošanās kurss TOEFL,SAT/GRE/GMAT
Akadēmiskā angļu valoda

36 440

Dzīvošanas izmaksas, par nedēļu:
Dzīvošana viesģimenē, divvietīga istaba, 16 maltītes nedēļā - 200
Dzīvošana viesģimenē, vienvietīga istaba, 16 maltītes nedēļā - 325

Papildus nakts - 55Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

fls Las Vegas Institute 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv