Bakalaura un maģistra programmas Džordžijā
Universitāte Atlantā Tev dos iespēju iegūt augstāko izglītību zemessardzes, sabiedriskās aizsardzības vai tiesībzinātņu programmās un ne tikai. Motivētiem studentiem ir iespēja 4 gadu laikā pabeigt gan bakalaura, gan maģistra studijas, mācoties 3 semestrus gadā.
Sīkāk
Biznesa studijas Sanfrancisko
Studenti, kas novērtē kvalitatīvu izglītību un kuriem interesē karjeras iespējas biznesa, komunikāciju un starptautisko attiecību jomā, izvēlas mācības biznesa skolā, kurai ir filiāles gan Bostonā un Ņujorkā, gan Londonā, Dubajā un Šanhajā.
Sīkāk
Biznesa un tehnoloģiju studijas Ņūorleānā
Šeit vari iegūt bakalaura grādu vai 1. profesionālo augstāko izglītību biznesā vai grāmatvedībā. Bakalaura grāds iegūstams arī informāciju tehnoloģijās vai programmēšanā. Tiem, kam interesē medicīna – ir iespējams apgūt medicīnas iestādes vadību. Universitāte atrodas Luizianas štata galvaspilsētā – Ņūorleānā. Šeit jebkurš var izbaudīt ko nozīmē Amerikas Dienvidu štatu viesmīlība.
Sīkāk
Ekonomikas augstskola Ņujorkā
Ņujorka ir perfekta vieta, lai studētu ekonomiku, jo, kā jau daudzi saka, nav pasaulē otras tādas pilsētas, kā Ņujorka. Biznesa un mediju galvaspilsētā studenti atrodas tikai dažu soļu attālumā no Volstrītas, pie pasaulē lielāko un atpazīstamāko uzņēmumu ieejām. Arī pazīstamajā Trampa tornī universitātei ir ofisi.
Sīkāk
Grafiskais dizains un aizsardzības studijas Viskonsīnā
Universitāte piedāvā mācības Kenošā un Medisonā. Medisonas universitāte ir ar visplašāko piedāvājumu programmu izvēlē. Šo universitāšu specializācija ir grafiskais dizains, biznesa studijas un sabiedriskā drošība / zemessardzes vadība.
Sīkāk
Kino akadēmija Losandželosā, Sautbīčā vai Ņujorkā
Akadēmijā visas mācību programmas ir izveidotas, lai attīstītu gan personīgo, gan komandas profesionalitāti. Piedāvātais apmācību modelis atšķiras no vispārizglītojošas programmas ar to, ka tiek dotas neatsveramas praktiskās zināšanas.
Sīkāk
Medicīnas studijas Ohaio
Tev ir iespēja doties uz Ohaio – Akronu vai Toledo, lai iegūtu bakalaura grādu biznesā vai grāmatvedībā, tiesību zinībās, informāciju tehnoloģijās vai medicīnā. Akronas universitātē varēsi iegūt 1. profesionālo augstāko izglītību tādās jomās kā bizness, grāmatvedība un medicīna, kā arī informāciju tehnoloģijas.
Sīkāk
Medicīnas universitāte Floridā
Universitāte piedāvā plašu klāstu ar dažādām programmām 1.profesionālās augstākās izglītības iegūšanai. Piedāvātās programmas ir Medmāsa (Nursing), kas pieejama arī bakalaura studijās. 1. profesionālā augstākā izglītība tiek piedāvāta arī tiem, kas vēlas kļūt par terapeitu asistentiem, strādāt radioloģijas vai ķirurģijas jomās. Universitāte atrodas Orlando pilsētā. Pludmale ir vien stundas brauciena attālumā, apkārt ir daudzi ezeri un iespēja izbaudīt muzejus, teātrus un atrakcijas parkus
Sīkāk
Pilota licence un lieliska pieredze
Piloti šobrīd ir viena no pieprasītākajām profesijām. Nozares speciālisti lēš, ka tuvāko 5 gadu laikā tirgū būs ap 400 000 liels pilotu iztrūkums. Kvalitatīvi un zinoši piloti ir ļoti pieprasīti un bez darba nepaliek! Tādēļ piedāvājam doties uz Floridu, kur vienā no top 3 aviācijas skolām Amerikā, var iegūt pilota licenci, kas dos iespēju lidot gan ar mazākām, gan lielākām lidmašīnām. Šī apmācība aizņem aptuveni 13 mēnešus. Mācību programmu ir pārbaudījuši un sertificējuši arī FAA (Federal Aviation Administration) speciālisti, tas nozīmē, ka iegūstot sertifikātu – tiek iegūts arī augstas kvalitātes standarts.
Sīkāk
Pilotu skola Sandjego
Skola ir akreditēta pēc Amerikas valdības un Federal Aviation Administration standartiem. Skola sagatavo un piedāvā konkurētspējīgus aviācijas jomas speciālistus. Šeit ir iespējams mācīties un iegūt komerciālā pilota licenci un strādāt lielā avio kompānijā, gan privātā pilota kvalifikācijas licenci. Pasniedzēji ir kvalificēti piloti ar ilgu gadu pieredzi lidošanā.
Sīkāk
Studē Arkanzasā, ASV
Mācies vienā no lielākajām universitātēm Amerikā, kur jau tagad mācās ~ 13 000 studenti gan no Amerikas, gan vēl 58 citām valstīm. Universitāte piedāvā vairāk kā 156 visdažādākos studiju kursus, lai katrs varētu atrast sev piemērotāku studiju novirzienu.
Sīkāk
Universitāte Virdžīnijas štatā
Privātā, bezpeļņas universitāte, kas atrodas Virdžīnijas štata Feirfaksā, Vašingtonas pilsētas tuvumā ir dibināta 1998. gadā. Tai ir starptautiska vide un aptuveni 1200 studentu. Jūsu izvēlei bakalaura studijas datorzinātnēs un biznesa administrēšanā, kā arī maģistra studijas tādās zinātnēs kā IT, informācijas sistēmu menedžmentā un programmatūras inženierijā.
Sīkāk
Unversitāte Mičiganā
Universitāte atrodas Mičiganā un ir lielākā inženierzinātniskā universitāte ASV ar lielām laboratorijām, kas nodrošina praktisku apmācību visās programmās. Tā ir orientēta uz izglītību, kas studentiem nodrošina karjeras izaugsmes iespējas pēc universitātes beigšanas. Universitāte piedāvā unikālu un praktisku pieeju mācību procesam. Pieejamas divu gadu un četru gadu programmas.
Sīkāk
Zobārstniecības studijas Minesotā
Universitāte Mineapolisā (Minesotā, ASV) piemērota tiem, kuri vēlas savu nākotni saistīt ar medicīnu. Šeit var iegūt bakalaura grādu tādā programmā kā „medmāsa/medbrālis” un 1.profesionālo augstāko izglītību kā zobārsta asistents vai zobu higiēnists. Universitāte sagatavo jauniešus strauji augošajai un vienmēr mainīgajai veselības aprūpes industrijai. 2002. gadā, apvienojoties divām universitātēm, tika izveidota vienota skola, kas šobrīd ir viena no vadošajām universitātēm Mineapolisā.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv