Skolas apraksts

Apskati Amerikas prestižākās universitātes un izvēlies sev piemērotāko!

Ja esi nolēmis augstāko izglītību iegūt tieši Amerikā, bet neesi pārliecināts par to, kur tieši mācīties vai vienkārši vēlies apskatīt kā izskatās studentu dzīve Amerikā - piedāvājam Tev iespēju mācīties angļu valodu un doties iepazīšanās ekskursijā pa 7 dažādām universitātēm.

Tour USATev būs iespēja doties neaizmirstamā braucienā, kur varēsi apskatīt tādas universitātes kā:
Massachusetts Institute of Technology (MIT)
Boston College
University of Massachusetts
Brown University
Boston University
Fisher College
Harward University

Tieši vietas apskate reizēm palīdz izdarīt pareizo izvēli!

Nometne notiek Fišera koledžā. Katru gadu to apmeklē jaunieši no visas pasaules, lai kopā mācītos angļu valodu, trenētos basketbolā, sagatavotos TOEFL, SAT testiem, nodarbotos ar jogu, mācītos fotografēt un jautri pavadītu laiku. Papildus angļu valodas nodarbībām  programmā ir iekļautas dažādas saistošas ekskursijas un aktivitātes: peldēšana, pārgājieni, volejbols, filmu vakari un citas aizraujošas nodarbes.


Programmas

Vecums: 15 - 19 gadi

23. 06.  - 13. 07.
14. 07.  - 03. 08. 

Angļu valoda 
Pirmajā nometnes dienā dalībnieki kārto valodas zināšanu pārbaudes testu; attiecīgi pēc rezultātiem, jaunieši tiek iedalīti dažādās valodas līmeņa gurpās. 
Visos līmeņos tiek attīsta runa, klausīšanās, lasīšanas, rakstīšanas, gramatika, kā arī papildināts vārdu krājumas. Angļu valodas stundas notiek nelielās grupās, tās vada augsti kvalificēti pasniedzēji. Nodarbību saturā ir iekļauti gan grupu uzdevumi un projekti, kas ļauj iepazīties, izzināt un sadraudzēties ar studentiem no visas pasaules, gan individuāli veicami uzdevumi.
Katru nedēļu viens tematiskais seminārs par iestāšanos un mācībām ASV universitātē.

Kursu pabeidzot, dalībniekiem tiek izsniegts sertifikāts par iegūtajām zināšanām.
Bostona tiek uzskatīta par Amerikas izglītības galvaspilsētu - tieši šeit var atrast vislabākās augstskolas, piemēram, Hārvarda universitāti. Bostona var lepoties ne tikai ar lieliskām universitātēm un to pilsētiņām, bet arī ar skaistu dabu un brīnišķīgiem apskates objektiem pilsētā.

Tu redzēsi un iepazīsies ar Harward universitāti,
Massachusetts Institute of Technology (MIT),
Boston College,
University of Massachusetts,
Brown University,
Boston University,
Fisher College


Harward 

 

Dzīvošana

Dzīvošana tiek nodrošināta Fisher College studentu kopmītnēs. 
Meitenes un zēni dzīvo atsevišķās kopmītnēs, skolas rezidencē, divvietīgās/trīsvietīgās istabās.

Gultasveļa tiek nodrošināta. Tualetes un vannasistabas ir kopīgas. Dažās istabās pieejamas atsevišķas vannasistsbas un tualetes. Katrā istabā ir galds, krēslus un gulta katram skolēnam. Rezidencē nav atļauts smēķēt, lietot alkoholu vai jebkādas citas, apreibinošas vielas.
Uz katriem 15 skolēniem, rezidencē dzīvo arī grupu vadītāji. Viņi uzmana jauniešus un palīdz tiem, ja nepieciešams 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Rezidencē pieejama arī veļas mazgāšana par papildus samaksu (1x veļas mazgāšana maksā 1,25 USD, 1x veļas žāvētāja izmantošana - 1,25 USD).
Studenti ir atbildīgi par savu istabu uzkopšanu, kā arī atkritumu nogādāšanu tam paredzētajā vietā, lai to varētu paņemt skolas uzkopēji. Pārējās telpas tiek visu laiku tiek tīrītas un uzturētas kārtībā.

Rezidences telpas tiek vienmēr uzmanītas, tādēļ, ja tām tiek nodarīts kāds bojājums, no skolēniem tiek prasīts nest par to morālo un finansiālo atbildību. Tāpat, sods ir jāmaksā par atslēgu nozaudēšanu.


Ēdamzāle ir bufetes tipa, tādēļ katrs var brīvi izvēlēties, no pieejamā ēdienu klāsta, sev tīkamāko maltīti. Brokastīs tiek pasniegti tādi ēdieni kā olas, vafeles, pankūkas, augļi, brokastu pārslas, auzu pārslu putra, kā arī dažādas sulas. Vakariņās tiek piedāvāti ēdieni no dažādām zemēm, lai nodrošinātu daudzveidību, piemēram, pica, salāti, hamburgeri, makaroni, cepta vista, steiks, grillētas zivis, sviestmaizes, kā arī austrumu virtuve.

Brokastis tiek pasniegtas no 7:70 līdz 8:30 un vakariņas ir no 17:30 līdz 19:00.

Ekskursijas un aktivitātes

Bostona:
Šī pilsēta ir slavena ar amerikāņu revolūcijas sākšanu un lielo īru diasporu. Tieši tādēļ šeit ir tik daudz īru krogi un Svētā Patrika diena vienmēr šeit tiek atzīmēta gluži kā Īrijā. Vēl Bostonā ir lieliskas sportiskās aktivitātes un spēcīgas komandas (Celtic, Red Sox). Kino fani arī zinās teikt, ka Bostona lepojas ar aktieri Marku Vālbergu (The Fighter, Ted, Pain & Gain u.c.) 

Apskatīsiet arī iepirkšanās ielu - Ņūberiju, kā arī apmeklēsiet iepirkšanās centru Faneuil hall. Dosieties ekskursijā pa Freedom Trail, kas pastāstīs par Bostonas un Amerikas bagātīgo vēsturi un varēsiet izbraukt ar kuģīti pa Bostonas kanāliem.

Cenas

Reģistrācijas maksa: 150 USD

Cena: no 4225USD

Cenā iekļauts:
18 angļu valodas stundas nedēļā
ekskursijas un 7 universitāšu apmeklējums,
naktsmītne studentu kopmītnē 2-3 vietīgās istabās,
ēdināšana: darba dienās brokastis un vakariņas, vēlās brokastis ekskursiju dienās, vēlās brokastis un vakariņas brīvajās dienās,
reģistrācijas maksa,

transferts uz/no lidostu: Logan International Airport Bostonā

Cenā nav iekļauts:
lidojumi: Rīga - Bostona; Vašingtona - Rīga,
studentu civiltiesiskā apdrošināšana,
administratīvie izdevumi.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371)
29238012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SMG 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv