Skolas apraksts

TOEFL/SAT sagatavošanās kursi

TOEFL/SAT sagatavošanās kursi noderēs tiem, kas apsver iespēju pēc vidusskolas turpināt mācības kādā ārvalstu universitātē, kurā mācības notiek angļu valodā, vai vienkārši ir ieinteresēts strauji uzlabot savas angļu valodas zināšanas.

Atrast pareizo universitāti un interesējošo kursu ir pirmais solis, otrais – nolikt eksāmenus un tikt uzņemtam šajā programmā.

TOEFL/SAT ir angļu valodas zināšanu pārbaudes eksāmens, kura rezultātus starptautiskajiem studentiem,  nepieciešams uzrādīt stājoties universitātē Amerikā.

Sagatavošanās TOEFL/SAT eksāmenam notiek Fišera koledžā. Katru gadu šo kursu apmeklē jaunieši no visas pasaules, lai kopīgi gatavotos ekāmeniem un aktīvi atpūstos. Paralēli akreditētām, intensīvām angļu valodas stundām un TOEFL/SAT sagatavošanās kursiem, skola brīvdienās un darba dienās pēc nodarbībām, nometnes dalībniekiem piedāvā interesantas un izglītojošas ekskursijas, kā arī dažādas sporta aktivitātes.


Programmas

Vecums: 15+
Nometnes ilgums: 3 nedēļas (jūnijs - augusts)

23. 06.  - 13. 07.

14. 07.  - 03. 08. 

Piesakies tūlīt !


Angļu valoda
  un universitāšu apmeklējums
Pirmajā nometnes dienā notiek valodas tests, lai vēlāk iedalītu Jūs atbilstošā valodas līmeņa grupā.
Visos līmeņos tiek attīsta runa, klausīšanās, lasīšanas, rakstīšanas, gramatika, struktūru un intonācijas prasmes. Angļu valodas apmācība notiek nelielās grupās, kuras apmāca augsti kvalificēti pasniedzēji. Nodarbību saturā ir iekļauti gan grupu uzdevumi un projekti, kas ļauj iepazīties, izzināt un sadraudzēties ar studentiem no visas pasaules, gan individuāli veicami uzdevumi.
Nodarbībām noslēdzoties dalībniekiem tiek izsniegts sertifikāts par iegūtajām zināšanām.

TOEFL/ SAT - 18 sagatavošanās stundas izvēlētajam eksāmenam nedēļā

TOEFL eksāmens sastāv no četrām pamatdaļām: Lasīšanas, Rakstīšanas, Runāšanas un Klausīšanās. Katra no šīm daļām sevī ietver ļoti specifiskas tās izpildes prasības. Lasīšanas daļa sastāv no akadēmiska teksta lasīšanas, analīzes un atbildēšanas uz jautājumiem. Rakstīšanas dāļā studentam ir jāspēj izveidot konstruktīvs viedoklis esejas formātā par kādu no dotajām tēmām. Jāprot pareizi izvēlēties argumentus, jāizmanto akadēmiski plūstoša valoda un jāpanāk, lai esejas iztirzājums būtu pareizi uzbūvēts. 20 minūšu runāšanas daļā jāprot argumentēti izteikties, bet klausīšanās pārbaudes daļā jāspēj pareizi atbildēt uz jautājumi, balstoties uz dzirdēto lekcijas vai dialoga saturu.

SAT eksāmens sastāv no trim pamatdaļām: Analītiskas lasīšanas, Matemātikas un Rakstīšanas. Lasīšanas posms sastāv no teksta analīzes un atbildēšanas uz jautājumiem, matemātikas daļā ir ietverta gan algebra, gan ģeometrija, bet Rakstīšanas pārbaudē jāprot argumentēti izteikties esejas formātā. 


Dzīvošana

 Dzīvošana tiek nodrošināta Fisher College studentu kopmītnēs. 
Meitenes un zēni dzīvo atsevišķās kopmītnēs, skolas rezidencē, divvietīgās/trīsvietīgās istabās.

Gultasveļa tiek nodrošināta. Tualetes un vannasistabas ir kopīgas. Dažās istabās pieejamas atsevišķas vannasistsbas un tualetes. Katrā istabā ir galds, krēslus un gulta katram skolēnam. Rezidencē nav atļauts smēķēt, lietot alkoholu vai jebkādas citas, apreibinošas vielas.
Uz katriem 15 skolēniem, rezidencē dzīvo arī grupu vadītāji. Viņi uzmana jauniešus un palīdz tiem, ja nepieciešams 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Rezidencē pieejama arī veļas mazgāšana par papildus samaksu (1x veļas mazgāšana maksā 1,25 USD, 1x veļas žāvētāja izmantošana - 1,25 USD).
Studenti ir atbildīgi par savu istabu uzkopšanu, kā arī atkritumu nogādāšanu tam paredzētajā vietā, lai to varētu paņemt skolas uzkopēji. Pārējās telpas tiek visu laiku tiek tīrītas un uzturētas kārtībā.

Rezidences telpas tiek vienmēr uzmanītas, tādēļ, ja tām tiek nodarīts kāds bojājums, no skolēniem tiek prasīts nest par to morālo un finansiālo atbildību. Tāpat, sods ir jāmaksā par atslēgu nozaudēšanu.


Ēdamzāle ir bufetes tipa, tādēļ katrs var brīvi izvēlēties, no pieejamā ēdienu klāsta, sev tīkamāko maltīti. Brokastīs tiek pasniegti tādi ēdieni kā olas, vafeles, pankūkas, augļi, brokastu pārslas, auzu pārslu putra, kā arī dažādas sulas. Vakariņās tiek piedāvāti ēdieni no dažādām zemēm, lai nodrošinātu daudzveidību, piemēram, pica, salāti, hamburgeri, makaroni, cepta vista, steiks, grillētas zivis, sviestmaizes, kā arī austrumu virtuve.

Brokastis tiek pasniegtas no 7:70 līdz 8:30 un vakariņas ir no 17:30 līdz 19:00.

Ēdināšana - brokastis un vakariņas darba dienās, vēlās brokastis ekskursiju dienās, vēlās brokastis un vakariņas dienās bez ekskursijām.

Ekskursijas un aktivitātes

Tev būs iespēja doties neaizmirstamā braucienā, kur varēsi apskatīt tādas universitātes kā:

Massachusetts Institute of Technology (MIT)

University of Massachusetts

Brown University

Boston University

 

Harward University 

Programma ir sastādīta tā, lai brīvā laika aktivitātes un ekskursijas būtu, ne tikai jautras un interesantas, bet arī dotu iespēju labāk iepazīt vietējo kultūru un sadzirdēt īstu angļu valodu ikdienā.

Darba dienās pēc mācībām, vai brīvdienās būs iespēja doties ekskursijās uz Filadelfiju un Vašingtonu. Braucienā uz Amish Country būs iespēja redzēt amerikāņu pilsētu, kas dzīvo bez elektrības, pārvietoties ar zirgiem un nelietot mobilos telefonus.

Izbraucienos uz Lock Haven un Pensilvānijas universitātēm, varēsiet izpētīt un sajust Amerikas koledžas īsto dzīvi.

Cenas

Reģistrācijas maksa skolai: 150 USD
Par 3 nometnes nedēļām: 3 685 USD

Cenā ietilpst:
18 stundas angļu valodas nedēļā
10 sagatavošanās stundas TOEFL /SAT eksāmenam
Dzīvošana divvietīgā  istabā.
Brokastis un vakariņas katru darba dienu; brokastis brīvdienās.
Dažādu studentu pilsētiņas piedāvāto iespēju izmantošana. (Piekļuve sporta zālēm, inventāram, datoru telpai, bibliotēkai)
T-krekls, mācību grāmatas un sertifikāts pēc kursa pabeigšanas.
Kvalificētu pasniedzēju un pieredzējuši treneru pilnīga uzraudzība ekskursijās un aktivitātēs.
Atvadu balle
Transports uz/no Logan International lidostuUzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371)
29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.
fls Fisher college 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv