Skolas apraksts

Filmu veidošana Holivudā!
Vienalga, tev patīk filmēties, būt operatoram,
montēt kopā kadrus,vai domāt attapīgus scenārijus – nav patīkamākas vietas, kur to darīt, kā Kalifornijā!

Nometne ir lieliska iespēja mācīties angļu valodu pie profesionāliem valodas pasniedzējiem, ikdienā to nostiprinot, dzīvojot pilnīgi internacionālā vidē, attīstīt vai atlkāt talantus kino veidošanā, iepazīt Kalifornijuju, gūt nebijušu pieredzi un satikt jaunus draugus!

Vasaras sezonā tiek organizētas īpašas programmas, kurās papildus akreditētam angļu valodas stundām un filmu veidošanas nodarbībām tiek rīkotas dažādas ekskursijas un aktīvitātes, kā basketbols, pārgājieni, kīno vakari, peldēšana, iepirkšanās un citas interesantas nodarbes.

Visas ekskursijas un brīvā laika aktivitātes ir rūpīgi izvēlētas un ietver sevī papildus angļu valodas apguvi. Programmu vada uz uzrauga kvalificēti pasniedzēji un pieredzējuši instruktori.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vecums: 16+
Nometnes ilgums: 3 nedēļas
Angļu valoda - 18  stundas nedēļā
Filmu veidošana - 8 nodarbības nedēļā

23. 06.  - 13. 07.
14. 07.  - 03. 08. 

 


Angļu valoda
Pirmajā nometnes dienā kārtosiet valodas pārbaudes testu; attiecīgi pēc rezultātiem, tiksiet iedalīts piemērotākajā līmeņa grupā. Visos līmeņos tiek attīsta runa, klausīšanās, lasīšanas, rakstīšanas, gramatika, vārdu krājums, struktūru un intonācijas prasmes. Angļu valodas apmācība notiek nelielās grupās, kuras apmāca augsti kvalificēti pasniedzēji. Nodarbību saturā ir iekļauti gan grupu uzdevumi un projekti, kas ļauj iepazīties, izzināt un sadraudzēties ar studentiem no visas pasaules, gan individuāli veicami uzdevumi.
Nodarbībām noslēdzoties dalībniekiem tiek izsniegts sertifikāts par iegūtajām zināšanām.

Filmu veidošana
Kvalificētu pasniedzēju, profesionālu režisoru un pieredzējušu kameras cilvēku uzraudzībā, katru nedēļu Jūs apmeklēsiet filmu producēšanas nodarbības. Tajās apgūsiet pamatus, kā pareizi veidot īsus stāstu un, kā likt tiem pārtapt par labiem scenārijiem, dažādas filmēšanas tehnikas; kā strādāt ar kameru, mikrofonu un gaismām, gan teorētiski, gan praktiski uzzināsiet kā notiek filmas editēšanas, kadru kopā likšanas un mūzikas piemeklēšana process, kā arī varēsiet izmēģināt iejusties dažādos tēlos un būt aktieri citu studentu projektos.

  

 

Dzīvošana

Visiem nometnes dalībniekiem tiek nodrošināta dzīvošana modernās un apsargātās Kalifornijas štata universitātes kopmītnēs divvietīgās istabiņās, brokastis/vakariņas katru darbadienu; brokastis brīvdienās.

Dorms out Dorms univ Dorms univ 2

Ekskursijas un aktivitātes

Paralēli ikdienas angļu valodas stundām un filmu producēšanas procesiem, brīvdienās un darba dienu pēcpusdienās, skola nometnes dalībniekiem piedāvā dažādas ekskursijas un aktivitātes. Dosieties apciemot lielākas Amerikas filmu producēšanas kompānijas kā Universal, Warner Bros, Paramount un Sony / MGM Studios. Ekskursijās uz Holivudu un Beverly Hills varēsiet apskatīt neskaitāmu filmu un seriālu uzņemšanas vietas. Pateicoties koledžas lieliskajai lokācijas vietai, sērfošana, peldēšanās un iepirkšanās Kalifonijas populārāko pludmaļu rajonā arī būs iespējama.
Protams, neizpaliks arī speciāli izvēlētu kino seansu apmeklējumi.

Programmā: Film Screening, Hollywood, Beverly Hills, Cinema Make-up Workshop, Disneyland, DJ Dance Party, Farewell Party,

Par papildus samaksu:Knott's Berry Farm, Santa Monica Beach, MLB Baseball Game   

Cenas

Reģistrācijas maksa: 150 USD
3 nedēļas nometnē: 4 275 USD

Cenā ietilpst:
18 stundas angļu valodas nedēļā
8 filmu producēšanas nodarbības nedēļā
Dzīvošana divvietīgā  istabā.
Brokastis un vakariņas katru darba dienu; brokastis brīvdienās.
Dažādu studentu pilsētiņas piedāvāto iespēju izmantošana. Piekļuve datoru telpai, bibliotēkai, sporta zālēm, inventāram un programmām.
T-krekls, mācību grāmatas un sertifikāts pēc kursa pabeigšanas.
Kvalificētu pasniedzēju un pieredzējuši treneru pilnīga uzraudzība ekskursijās un aktivitātēs.
Filmēšanas kameras un citas aparatūras lietošana
Atvadu balle.
Transports uz/no Losandželosas Internacionālo lidostu – LAX
Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: 

Tel. (+371) 29238012  info@izglitiba-arzemes.lv.


fls - Cal state univ. 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv