Skolas apraksts

Nepalaid garām iespēju pavadīt vasaru pilsētā, kas nekad neguļ - Ņujorkā!

Mācies angļu valodu, iepazīsti un apskati Ņujorkas populārākos apskates objektus.
Mācīsies St. Peter's universitātē un dzīvosi koledžas studentu kopmītnēs. Koledža atrodas Džērsijā, kas ir vien pusstundas braucienā no Manhetenas.Tev būs iespēja apskatīt Brīvības statuju, iepirkties, palūkoties apkārt no "The Empire State Building" un izjust lielpilsētas pulsējošo ritmu.


Pasniedzējiem ir liela pieredze angļu valodas mācīšanā starptautiskajiem studentiem. Nodarbības tiks papildinātas ar interesantām ekskursijām, sporta aktivitātēm un izklaidēm, jo pasniedzēji uzskata, ka atpūta ir tikpat svarīga cik mācības.


Ārpusklases nodarbībās uz katriem 10 studentiem ir 1 atbildīgais, kas rūpējas par drošību. Tāpat katram studentam tiek nosaukts ārkārtas telefona numurs, uz kuru var zvanīt jebkurā diennakts laikā.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vecums: 13 +

Stundu skaits nedēļā - 18 stundas nedēļa
Nometnes ilgums: 3 nedēļas (jūnijs - augusts)


28. 06.  - 18. 07.
05. 07.  - 25. 07.
12. 07.  - 01. 08. 


Angļu valoda - 18 stundas nedēļā
Pirmajā nometnes dienā notiek angļu valodas zināšanu pārbaudes tests, pēc tā rezultātiem tiksiet iedalīts atbilstošā valodas līmeņa grupā.
Visos līmeņos tiek attīsta runa, klausīšanās, lasīšana, rakstīšana, un uzlabots vārdu krājums. Angļu valodas apmācība notiek nelielās grupās, kuras apmāca augsti kvalificēti pasniedzēji. Nodarbībās ir iekļauti gan grupu uzdevumi un projekti, kas ļauj iepazīties, izzināt un sadraudzēties ar studentiem no visas pasaules, gan individuāli veicami uzdevumi.
Mācību beigās dalībniekiem tiek izsniegts sertifikāts par iegūtajām zināšanām.

Pēc vakariņām studenti var izvēlēties kādu no trīs piedāvātajām izklaides iespējām. Piemēri-  sports, disco, games night, out in NYC, film night.

Dzīvošana

Kopmītne - divvietīgas istabas. Kopēja virtuve un atpūtas telpa. Ēdināšana 3 reizes dienā koledžas restorānā ( brīvdienās brokastis un vakariņas). Nedēļas nogalēs ēdināšana ir 1 reizi dienā - no rīta. Ļoti plaša ēdienu izvēle.

Ekskursijas un aktivitātes

Pasniedzēji rūpējas par to, lai nebūtu garlaicīgi- tiek rīkoti filmu vakari, talantu šovi un diskotēkas, aktīvai atpūtai sporta spēles- futbols, basketbols, volejbols, aerobika. Radošajiem- mākslas un amatniecības nodarbības.


Ekskursijas pa Manhetenu: Empire Stite Building, Central Park, Wall Street un daudziem citiem populāriem Ņujorkas apskates objektiem.

Cenas

Reģistrācijas maksa:150 USD
Par 3 nedēļām: 4 475 USD

Cenā ietilpst:
18 stundas angļu valodas nedēļā
Visas piedāvātās aktivitātes un ekskursijas
Dzīvošana divvietīgā istabā
Brokastis, pusdienas un vakariņas katru darba dienu; brokastis brīvdienās
Dažādu studentu pilsētiņas piedāvāto iespēju izmantošana (piekļuve sporta zālēm, inventāram, datoru telpai, bibliotēkai)
T-krekls, mācību grāmatas un sertifikāts pēc kursa pabeigšanas
Transfērs uz/no JFK, LGA vai EWR

Papildus: administratīvie izdevumi, studentu un civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, lidojums Rīga - Ņujorka - Rīga


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 
29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.
fls - St. Peter's 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv