Skolas apraksts

Angļu valoda + ekskursijas Bostonā

Angļu valodas apguve + dažādas ekskursijas un sporta aktivitātes, tas garantēs piedzīvojumu pilnas brīvdienas.

Skola atrodas pašā Bostonas centrā ar skatu uz pilsētas slaveno parku un dārziem.

Šeit atrodas daudzas prestižas universitātes un koledžas, kas piesaista studentus no visas pasaules. Pilsētai ir bagāts kultūras mantojums, kā arī plašas izklaides iespējas.

Lai iepazītu Austrumu piekrastes amerikāņu kultūru tiks apskatīti tādi objekti, kā vēsturiskā Brīvības taka ( Freedom Trail ), Faneuil Hall- pirmajā stāvā atrodas dažādi veikali un kafejnīcas, otrajā- sanāksmju telpa, trešajā- muzejs. Vēl tiks apmeklēta leģendārā Hārvardas Universitāte un mazie veikaliņi Newbury ielā. Stundas braucienā no skolas atrodas pludmale un neskartas dabas ainavas.

Bostona ir pats svarīgākais finansu centrs austrumu piekrastē aiz Ņujorkas. Ar šaurajām ieliņām, ķieģeļu namiem un parkiem tā ļoti atgādina Londonu.

Bostona ir paradīze riteņbraucējiem un skrituļslidotājiem, jo pilsētā šiem mērķiem ir izveidots 11 jūdžu garš ceļš. Kā arī katra mēneša pēdējā piektdienā notiek Critical Mass pasākums, simtiem bostoniešu piedalās braucienā ar riteņiem cauri pilsētai. Brauciens sākas 17.30 Koplī skvērā (Copley Square). 


Skolā ir bibliotēka, plaša atpūtas telpa un datorklase.


Programmas


Vecums: 15+
Stundu skaits nedēļā: 18
Nometne ilgst 3 nedēļas (jūlijs - augusts)


21.07. -10.08.
28.07. -17.08.
04.08. -24.08.
11.08.- 31.08.

 Visos līmeņos tiek attīsta runa, klausīšanās, lasīšanas, rakstīšanas, struktūru un intonācijas prasmes. Angļu valodas apmācība notiek nelielās grupās, valodu apmāca augsti kvalificēti skolotāji, un programmas dalībniekiem būs iespēja sadraudzēties ar studentiem no visas pasaules.
Iknedēļas sporta un kultūras aktivitātes.

 

Dzīvošana

Dzīvošana viesģimenēs, divvietīgās istabiņās, brokastis un vakariņas darba dienās, brokastis sestdienā, brokastis, pusdienas , vakariņas svētdienā.. Rūpīgi atlasītās viesģimenes sniedz programmas dalībniekiem jaunu izpratni par amerikāņu kultūru un sadzīvi.

Ekskursijas un aktivitātes

Programma paredz plašu ekskursiju un aktivitāšu programmu. Lūk, daži objekti, kurus būs iespējams apskatīt: Newbury Street, Faneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill, Harvard University, Harvard Square, Prudential Center, New England Aquarium, Museum of Fine Arts, Farewell Party, New York City Weekennd Trip- pēc izvēles, Museum of Science, JFK Library and Museum, Ise scating, Bowling, Isabella Stuart Gardner Museum.

   
Prudencial Center
   
Harvard Square
   
Museum of Science

Cenas

 

Reģistrācijas maksa: 150 USD
Cena par 3 nedēļām: 3 785 USD


Cenā ietilpst:

Dzīvošana divvietīgā  istabā.
Brokastis un vakariņas katru darba dienu; brokastis brīvdienās.
Dažādu studentu pilsētiņas piedāvāto iespēju izmantošana, tostarp datoru, bibliotēkas un sporta inventāra izmantošana.
Sporta inventārs un piekļuve sporta laukumiem, zālēm un programmām.
T-krekls, mācību grāmatas un sertifikāts pēc kursa pabeigšanas.
Visu aktivitāšu pilnīga uzraudzība un ekskursijas skolas pārstāvja pavadībā.
Atvadu balle.
Transfērs uz/no lidostas Boston Logan International Airport (BOS).Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371)
29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

fls Fisher college 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv