Skolas apraksts

Hip-Hop Dance Bostonā

Amerika ir dažu desmitgažu laikā pasauli pārņēmušās subkultūras Hip-Hop dzimtene. Kā pilsētu deju kustība, hip-hop ieņem nozīmīgu vietu Bostonas kultūras dzīvē. Bostona ir tādu novatorisku mākslinieku, kā Status Quo un G. Montana mājvieta, un tā piedāvā bagātīgu vidi un iedvesmu visu stilu dejotājiem un izklaides industrijas pārstāvjiem.

Angļu valodas kursi ir katru darba dienu līdz pusdienas laikam mūsdienīgas valodu skolas telpās, kas atrodas netālu no universitātes kopmītnēm , kurās dzīvos nometnes dalībnieki. Skola piedāvā augstas kvalitātes, akreditētas angļu valodas programmas starptautiskajiem studentiem un vasaras sezonā īpašās programmas komplektā ar ekskursijām un dažādiem aizraujošiem sporta veidiem kā sērfošana, basketbols, teniss, kino, dejām un citām aktivitātēm. Visas īpašās programmas ietver sevī integrētās angļu valodas apguvi, ko māca pieredzējuši profesionāļi, aktivitātes speciāli apmācītu instruktoru vadībā un darbinieku uzraudzībā. Papildus pamata programmām par atsevišķu samaksu dalībniekiem ir iespēja piedalīties papildus nodarbībās, ekskursijās un aktivitātēs.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vecums: 15+
Nometnes ilgums: 3 nedēļas
Datumi:
29.06. - 19.07.2014.
13.07. - 02.08.2014.           

18 angļu valodas stundas nedēļā
Visos līmeņos tiek attīsta runa, klausīšanās, lasīšanas, rakstīšanas, struktūru un intonācijas prasmes. Angļu valodas apmācība notiek nelielās grupās, valodu apmāca augsti kvalificēti skolotāji, un programmas dalībniekiem būs iespēja sadraudzēties ar studentiem no visas pasaules.

10 deju stundas nedēļā
Nodarbības notiek nelielās grupās, profesionālu skolotāju vadībā. Dalībnieki saņems īsu teorētisku ievadu par hip-hop kultūru un strādās pie dažādu dejošanas stilu, piemēram, breaking, popping, locking un krumping, izkopšanas. Programmas beigās dejotāji uzstāsies deju šovā un sava priekšnesuma ierakstu varēs saņemt  DVD kā suvenīru!

      

Dzīvošana

Dzīvošana ir paredzēta koledžas kopmītnēs, tikai dažu kvartālu attālumā no Bostonas teātra rajona un īsa gājiena attālumā no greznā Beacon Hill un modes iepirkšanās rajona Newbury Street.

Ēdināšana - brokastis un vakariņas darba dienās, brokastis brīvdienās.

Ekskursijas un aktivitātes

Studenti varēs baudīt ekskursijas gida pavadībā, tai skaitā pilsētas apskati, un apmeklēt Bostonas ievērojamākās vietas! Tāpat programmā ir ietverta angļu valodas apmācība, kas notiek katru rītu mūsdienīgā ēkā netālu no universitātes.

Papildus pamata programmām par atsevišķu samaksu dalībniekiem ir iespēja piedalīties papildus nodarbībās, ekskursijās un aktivitātēs.
Varēsiet apmeklēt un piedalīties:
Newbury Street

Freedom Trail
Beacon Hill
Faneuil Hall
Boston Duck Tour
Atvadu balle
New England akvārijs (pēc izvēles)
Six Flags atrakciju parks (pēc izvēles)
Ņujorkas nakts brauciens (pēc izvēles)

Cenas

3 nedēļas nometnē - 3 545 USD

Cenā ietilpst:
- Dzīvošana divvietīgā  istabā.
- Brokastis un vakariņas katru darba dienu; brokastis brīvdienās.
-
Reģistrācijas maksa.
- Dažādu studentu pilsētiņas piedāvāto iespēju izmantošana, tostarp datoru, bibliotēkas un sporta inventāra izmantošana.
- Sporta inventārs un piekļuve sporta laukumiem, zālēm un programmām.
- T-krekls, mācību grāmatas un sertifikāts pēc kursa pabeigšanas.
- Visu aktivitāšu pilnīga uzraudzība un ekskursijas skolas pārstāvja pavadībā.
- Atvadu balle.
- Transfērs uz/no lidostu Logan Internatioal Airport (Boston)


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.
FLS 2014

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv