Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Tenisa nometne 
Teniss jauniešu vidū kļūst arvien iecienītāks un prestižāks sporta veids. Šī ir iespēja vienlaikus attīstīt gan savas prasmes tenisā, augsti kvalificētu treneru uzraudzībā, gan  pilnveidot angļu valodas zināšanās, gan pavadīt aizraujošu vasaru pilnīgi internacionālā vidē un satikt jauniešus no visas pasaules!

Mācības un tenisa treniņi notiek Tennessee Tech University. 
Skola piedāvā trīs nedēļu ilgu intensīvo Tenisa nometni, kas apvienota ar akreditētām angļu valodas nodarbībām.

Papildus angļu valodas un tenisa nodarbībām, programmā iekļautas arī dažādas ekskursijas un aktivitātes brīvā laika pavadīšanai, kā pludmales apmeklējums un uz vienu no visvairāk apbrīnotiem pazemes ūdenskritumiem Ruby Falls.
Basketbols, dejas, kino vakari, pārgājieni, peldēšana, ekskursijas, kā arī dažādas citas interesantas nodarbes universitātes kampusā.
Visas ekskursijas un aktivitātes ir rūpīgi izvēlētas un ietver sevī papildus angļu valodas apguvi. Programmu vada uz uzrauga kvalificēti pasniedzēji un pieredzējuši treneri.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vecums: 12+
Nometnes ilgums: 3. nedēļas
Datumi:
29.06. - 19.07.2014.
13.07. - 02.08.2014.

Angļu valoda
– 18 stundas nedēļā
Tenisa nodarbības – 8 stundas nedēļā

Angļu valoda
Pirmajā nometnes dienā notiek valodas tests, lai vēlāk iedalītu Jūs atbilstošā valodas līmeņa grupā.
Visos līmeņos tiek attīsta runa, klausīšanās, lasīšanas, rakstīšanas, gramatika, struktūru un intonācijas prasmes. Angļu valodas apmācība notiek nelielās grupās, kuras apmāca augsti kvalificēti pasniedzēji. Nodarbību saturā ir iekļauti gan grupu uzdevumi un projekti, kas ļauj iepazīties, izzināt un sadraudzēties ar studentiem no visas pasaules, gan individuāli veicami uzdevumi.
Nodarbībām noslēdzoties dalībniekiem tiek izsniegts sertifikāts par iegūtajām zināšanām.

Tenisa treniņi
Kvalificētu tenisa treneru uzraudzībā, nometnes dalībniekiem tiek nodrošinātas 8 stundas tenisa nodarbību nedēļā. Nepieciešamais aprīkojums un tenisa kortu noma ir iekļauti cenā. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai tenisu spēlējat jau gadiem, treneri katram dalībniekam izstrādā individuālu treniņu programu. 

                 

Dzīvošana

Nometnes dalībniekiem tiek dota iespēja dzīvot universitātes kopmītnēs divvietīgās istabās. Edināšana: darba dienās-brokastis un vakariņas, nedēļas nogalē- tikai brokastis.

Ekskursijas un aktivitātes

Ekskursijas uz Great Smoky Mountains, Nashville, Zipline Tour, Cave Exploring, Underground Waterfall Tour, Rock Island Creek Park, iepazīsiet interesantākās un populārākās vietas apkārtnē, nobaudīsiet vietējos ēdienus un ieraudzīsiet īstu amerikāņu dzīvi.
Varēsiet apmeklēt arī starptautiskos studentu vakarus, disko, bārbekjū, skatīties video, piedalīties talantu šovos, karaoke, viktorīnās un pavadīt nakti teltī pārgājiena laikā.

Cenas

 3 nedēļas nometnē - 2 945 USD

Cenā ietilpst:
- Reģistrācijas maksa skolai
- 18 stundas angļu valodas nedēļā
- 8 stundas tenisa treniņu nedēļā
- Dzīvošana universitātes kopmītnē, divvietīgā istabā.
- Brokastis un vakariņas katru darba dienu; brokastis brīvdienās.
- Dažādu studentu pilsētiņas piedāvāto iespēju izmantošana. (piekļuve sporta zālēm, inventāram, datoru telpai, bibliotēkai).
- T-krekls, mācību grāmatas un sertifikāts pēc kursa pabeigšanas.
- Visu aktivitāšu pilnīga uzraudzība un ekskursijas skolas pārstāvja pavadībā.
- Atvadu balle.
- Transfērs uz/no lidostu Nashville International Airport (BNA).

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv