Skolas apraksts

Fotografēšana Bostonā!
Vēsturiskā Bostona, jauni draugi, nebijuši piedzīvojumi, enerģiski dzīvajā studentu pilsētā! Nometne domāta visiem, kuri vēlas uzlabot savas angļu valodas zināšana, uzzināt dažādus interesantus fotografēšanas trikus un tehniku, un, kuri gatavi vasaru pavadīt pilnīgi internacionālā vidē!

Apmeklē akreditētas angļu valodas nodarbības no rītiem, piedalies īstās fotografēšanas sesijās pēcpusdienā, izveido savu portfolio un iepazīsties ar jauniešiem no visas pasaules!
Skola atrodas centrā; būs iespēja aplūkot lieliskus ielu māksliniekus, slavenas universitātes, modernas izstādes, iepirkties dažādos interesantos veikalos, kopā ar draugiem apmeklēt neskaitāmas tūristu apskates vietas, kuru dēļ miljoniem cilvēku katru gadu mēro ceļu tieši uz Bostonu.

Profesionāli fotogrāfi un kvalificēti pasniedzēji palīdzēs Jums uzlabot fotografēšanas tehniku, angļu valodas nodarbībās nostiprināsiet valodas zināšanas. Brīvdienās un pēcpusdienās pēc fotografēšanas un angļu valodas nodarbībām, skola piedāvā rūpīgi izvēlētas ekskursijas un aktivitātes, kā basketbols, kino vakari, pārgājieni, teniss, iepirkšanās, un citas aizraujošas nodarbes.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vecums: 15+
Nometnes ilgums: 3 nedēļas (jūlijā)
Angļu valoda - 18 stundas nedēļā
Fotografēšanas nodarbības - 10 stundas nedēļā

08. 07. 2018. - 28. 07. 2018. 


Angļu valoda
Pirmajā nometnes dienā tiek kārtots angļu valodas tests, pēc kura rezultātiem studenti tiek iedalīti dažādās līmeņa grupās.

Visos līmeņos tiek attīsta klausīšanās, lasīšanas un komunikācijas spēja, rakstīšana, kā arī papildināts vārdu krājums. Angļu valodas apmācība notiek nelielās grupās, kuras vada pieredzējuši pasniedzēji. Nodarbību saturā ir iekļauti gan grupu uzdevumi un projekti, kas ļauj iepazīties, izzināt un sadraudzēties ar citiem jauniešiem, gan individuāli veicami uzdevumi.

Mācību beigās studenti saņem sertifikātu par iegūtajām zināšanām.

Fotografēšanas nodarbības
Profesionālu fotogrāfu un kvalificētu pasniedzēju uzraudzībā Jūs apgūsiet kompozīcijas pamatus, apgaismošanas tehnikas - gaismas, ēnas, perspektīvas, ainavu fotogrāfiju, izveidosiet savu personīgo portfolio, kā arī darbosieties Tumšajā istabā.

Veicot dažādus skolas uzdevumus Jums būs iespēja doties fotografēt brīvā dabā. 

Freedom Trail, Beacon Hill & The State House, North End,  Little Italy, Harvard University, WaterfrontBack Bay


Instruktori sniegs priekšstatu  par kompozīcijas likumiem, apgaismojuma efektivitāti, lai izceltu jūsu fotografēto objektu vislabāk  Bez tam jūs  fotografēsiet, lai iemūžinātu vienu no visvēsturiskākajām ASV pilsētām - Bostonu, praktiski pielietojot iemācītās metodes un tehniku. Brīvdienu foto medībās jūs varēsiet fotografēt, pielietojot iemācītās metodes, bet iknedēļas laboratorijas sesijās , izmantojot speciālas  programmas,  lai iegūtu  savus līdz šim labākos attēlus. Lūdzu, paņemiet personīgo fotoaparātu! Ja šādas iespējas nav, par atsevišķu samaksu tos būs iespējams izīrēt uz vietas.

Tas ir to vērts!

  

Dzīvošana

Nometnes dalībniekiem tiek dota iespēja dzīvot rezidencē, kas atrodas koledžas teritorijā un ir 20. gs. sākuma stilā, taču aprīkotas ļoti mūsdienīgi. Istabā, atkarībā no tās lieluma, dzīvo 2-4 studenti. Rezidencē ir kopēja atpūtas istaba, kurā var uzspēlēt kādu spēli vai skatīties televizoru.  Brokastis un vakariņas darbadienās, brokastis brīvdienās.

Ekskursijas un aktivitātes

Brīvdienās un darba dienās pēc angļu valodas un fotografēšanas nodarbībām, jauniešiem tiek piedāvātas dažādas ekskursijas un aktivitātes. Kopā ar saviem studiju biedriem dosieties nedēļas nogales braucienā 

Cenas

Reģistrācijas maksa: 150 USD
Trīs nedēļas nometnē: 3 985 USD

Cenā ietilpst:
- 18 angļu valodas stundas nedēļā
- 10 fotografēšanas nodarbības nedēļā

- Dzīvošana divvietīgā  istabā
- Brokastis un vakariņas katru darba dienu; brokastis brīvdienās
- Dažādu studentu pilsētiņas piedāvāto iespēju izmantošana, tostarp datoru, bibliotēkas un sporta inventāra izmantošana
- Sporta inventārs un piekļuve sporta laukumiem, zālēm un programmām
- T-krekls, mācību grāmatas un sertifikāts pēc kursa pabeigšanas
- Visu aktivitāšu pilnīga uzraudzība un ekskursijas skolas pārstāvja pavadībā
- Atvadu balle
- Transferts uz/no lidostu Logan International Airport (BOS).Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.
fls - Las Vegas institute 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv