Skolas apraksts

Sērfošana Kalifornijā!

Angļu valodas nodarbības no rītiem, sērfošana Klusajā okeānā pēcpusdienā? Izklausās pēc dzīves Kalifornijā!

Katru vasaru jaunieši no visas pasaules satiekas šajā lieliskajā nometnē; mācās angļu valodu, sērfo, atrod jaunus draugus un no sirds izpriecājas!

Nometne notiek Kalifornijas štata universitātē, kas atrodas saulainajā Fulertonā. Te notiks angļu valodas nodarbības, kamēr sērfot mācīsieties kādā no tuvajām pludmalēm.

Papildus angļu valodas stundām un sērfošans nodarbībām, jauniešiem tiek piedāvātas dažādas ekskursijas un aktivitātes, tostarp  basketbols, teniss, peldēšana, kino vakari, pārgājieni un citas interesantas nodarbes.

Programma ir rūpīgi izstrādāta, lai visas aktivitātes un ekskursijas savstarpēji būtu efektīvi sabalansētas un ietvertu sevī papildus angļu valodas apguvi.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vecums: 15+
Nometnes ilgums: 3 nedēļas (jūnijs - augusts)
Angļu valoda – 18 nodarbības nedēļā
Sērfošanas treniņi – 10 nodarbības nedēļā


23. 06.  - 13. 07.
30. 06.  - 20. 07. 
07. 07.  - 27. 07.
14. 07.  - 03. 08. 

Angļu valoda
Pirmajā nometnes dienā tiek kārtots angļu valodas tests, pēc kura rezultātiem studenti tiek iedalīti dažādās līmeņa grupās.
Visos līmeņos tiek attīsta klausīšanās, lasīšanas un komunikācijas spēja, rakstīšana, kā arī papildināts vārdu krājums. Angļu valodas apmācība notiek nelielās grupās, kuras apmāca augsti kvalificēti pasniedzēji. Nodarbību saturā ir iekļauti gan grupu uzdevumi un projekti, kas ļauj iepazīties, izzināt un sadraudzēties ar studentiem no visas pasaules, gan individuāli veicami uzdevumi.
Nodarbībām noslēdzoties dalībniekiem tiek izsniegts sertifikāts par iegūtajām zināšanām.

Sērfošana
Visas sērfošanas nodarbības vada un uzrauga kvalificētu instruktori. Tās notiek nelielās grupās dažādās pludmalēs.
Sērfošanas dēļa, hidras, transporta, kā arī visa pārējā nepieciešamā ekipējuma noma ir iekļauta cenā.

   

Dzīvošana

Visi nometnes dalībnieki dzīvo modernās universitātes kopmītnēs, ar brokastīm un vakariņām darba dienās, brokastīm brīvdienās. Bezmaksas transporta pakalpojumi nodrošina vieglu piekļuvi studentu pilsētiņai, pludmalēm, mācību vietām, kā arī netālu esošajiem iepirkšanās centriem.

Dorms out Dorms univ Dorms univ 2

Ekskursijas un aktivitātes

Brīvdienās nometnes dalībniekiem ir iespēja piedalīties ekskursijā uz Disneyland (pēc izvēles), Universal Studios (pēc izvēles) kā arī Soak City Water Park (pēc izvēles). Darbadienās pēc angļu valodas stundām vai sērfošanas nodarbībām notiek interesanti izbraucieni uz Santa Monica promenādi, Venice Beach, Hollywood un Beverly Hills! Būs iespēja piedalīties arī DJ Dance Party, kā arī īstā amerikāņu BBQ pludmales ballītē.

Cenas

Reģistrācijas maksa: 150 USD

3 nedēļu nometnes:  no 4 275 USD


Cenā ietilpst:

Dzīvošana divvietīgā istabā kādā no kotedžam.
18 angļu valodas stundas nedēļā
10 sērfošanas stundas nedēļā
Brokastis, pusdienas un vakariņas katru darba dienu; brokastis brīvdienās.
Dažādu studentu pilsētiņas piedāvāto iespēju izmantošana. Piekļuve datoru telpai, bibliotēkai, sporta zālēm, inventāram un programmām.
T-krekls, mācību grāmatas un sertifikāts par iegūtajām zināšanām.
Pieredzējušu instruktoru un kvalificētu pasniedzēju uzraudzībā visās aktivitātēs un ekskursijās.
Atvadu balle.
Transports uz/no Losandželosas Internacionālo lidostu – LAX

Cenā nav iekļautas ekskursijas (Disnejlenda: 125 USD, Water park: 100 USD), ESTA vīzas izmaksas, administratīvie izdevumi, apdrošināšana, lidojums.Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 
29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

fFLS - Cal State univ. 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv