Skolas apraksts

Pavadi vasaru spēlējot basketbolu un mācoties angļu valodu!
Ja tev patīk basketbols, vēlies uzlabot angļu valodas zināšanas, iegūt jaunus draugus, ļauties nebijušiem piedzīvojumiem un pavadīt aizraujošu vasaru Amerikā, šī jauniešu basketbola nometne ir domāta tieši tev!

Trīs nedēļu programmā Tu vari apvienot ikdienas basketbola treniņus ar akreditētām angļu valodas nodarbībām. No rīta notiek angļu valodas nodarbības, bet pēcpusdienās basketbola treniņi, ekskursijas vai cita veida aktivitātes. Studentus apmāca un uzrauga universitātes personāls kopā ar kvalificētiem basketbola treneriem.

Nometne notiek Fišera koledžā. Katru gadu to apmeklē jaunieši no visas pasaules, lai kopā mācītos angļu valodu, trenētos basketbolā un jautri pavadītu laiku. Papildus angļu valodas nodarbībām un basketbola treniņiem, programmā ir iekļautas dažādas saistošas ekskursijas un aktivitātes, kā peldēšana, pārgājieni, volejbols, filmu vakari un citas aizraujošas nodarbes.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vecums: 15+
Nometnes ilgums: 3 nedēļas (jūnijs - jūlijs)
Angļu valoda  - 18 stundas nedēļā
Basketbola treniņi – 12 stundas nedēļā

Nometnes ilgums 3 nedēļas, sākuma un beigu datumi:

30. 06.  - 20. 07. 
07. 07.  - 27. 07.
14. 07.  - 03. 08. 


Angļu valoda 

Pirmajā nometnes dienā dalībnieki kārto valodas zināšanu pārbaudes testu; attiecīgi pēc rezultātiem, jaunieši tiek iedalīti dažādās valodas līmeņa gurpās.
Visos līmeņos tiek attīsta runa, klausīšanās, lasīšanas, rakstīšanas, gramatika, kā arī papildināts vārdu krājumas. Angļu valodas stundas notiek nelielās grupās, tās vada augsti kvalificēti pasniedzēji. Nodarbību saturā ir iekļauti gan grupu uzdevumi un projekti, kas ļauj iepazīties, izzināt un sadraudzēties ar studentiem no visas pasaules, gan individuāli veicami uzdevumi.
Kursu pabeidzot, dalībniekiem tiek izsniegts sertifikāts par iegūtajām zināšanām.

Basketbola treniņi
Basketbola treniņos apgūsiet metienu tehnikas pilnveidošanu, metienu lēcienā tehnikas pilnveidošanu, individuālās un komandas aizsardzības koncepcijas, kā arī jūsu basketbola spēles iemaņu uzlabošanai, pāris reizes nedēļā, uz nodarbībām programmai pievienosies vietējie amerikāņu studenti/basketbolisti.

      

Dzīvošana

Meitenes un zēni dzīvo atsevišķās kopmītnēs, skolas rezidencē, divvietīgās/trīsvietīgās istabās.

Gultasveļa tiek nodrošināta. Tualetes un vannasistabas ir kopīgas. Dažās istabās pieejamas atsevišķas vannasistsbas un tualetes. Katrā istabā ir galds, krēslus un gulta katram skolēnam. Rezidencē nav atļauts smēķēt, lietot alkoholu vai jebkādas citas, apreibinošas vielas.
Uz katriem 15 skolēniem, rezidencē dzīvo arī grupu vadītāji. Viņi uzmana jauniešus un palīdz tiem, ja nepieciešams 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Rezidencē pieejama arī veļas mazgāšana par papildus samaksu (1x veļas mazgāšana maksā 1,25 USD, 1x veļas žāvētāja izmantošana - 1,25 USD).
Studenti ir atbildīgi par savu istabu uzkopšanu, kā arī atkritumu nogādāšanu tam paredzētajā vietā, lai to varētu paņemt skolas uzkopēji. Pārējās telpas tiek visu laiku tiek tīrītas un uzturētas kārtībā.

Rezidences telpas tiek vienmēr uzmanītas, tādēļ, ja tām tiek nodarīts kāds bojājums, no skolēniem tiek prasīts nest par to morālo un finansiālo atbildību. Tāpat, sods ir jāmaksā par atslēgu nozaudēšanu.

Ēdināšanu koledža nodrošina 2 reizes dienā - brokastis un vakariņas (nedēļas nogalēs tikai brokastis).
Ēdamzāle ir bufetes tipa, tādēļ katrs var brīvi izvēlēties, no pieejamā ēdienu klāsta, sev tīkamāko maltīti. Brokastīs tiek pasniegti tādi ēdieni kā olas, vafeles, pankūkas, augļi, brokastu pārslas, auzu pārslu putra, kā arī dažādas sulas. Vakariņās tiek piedāvāti ēdieni no dažādām zemēm, lai nodrošinātu daudzveidību, piemēram, pica, salāti, hamburgeri, makaroni, cepta vista, steiks, grillētas zivis, sviestmaizes, kā arī austrumu virtuve.
Brokastis tiek pasniegtas no 7:70 līdz 8:30 un vakariņas ir no 17:30 līdz 19:00.

Ekskursijas un aktivitātes

Programma ir sastādīta tā, lai brīvā laika aktivitātes un ekskursijas būtu, ne tikai jautras un interesantas, bet arī dotu iespēju labāk iepazīt vietējo kultūru un sadzirdēt īstu angļu valodu ikdienā. Jūs varēsiet apmeklēt TD Garden Stadium, kas ir Boston Celtics mājvieta  un sporta muzeju. Apskatīsiet arī iepirkšanās ielu - Ņūberiju, kā arī apmeklēsiet iepirkšanās centru Faneuil hall. Dosieties ekskursijā pa Freedom Trail, kas pastāstīs par Bostonas un Amerikas bagātīgo vēsturi un varēsiet izbraukt ar kuģīti pa Bostonas kanāliem.

Cenas

Reģistrācijas maksa skolai: 150 USD
Par 3 nedēļām: no 3 995 USD

Cenā ietilpst:
- 18 angļu valodas stundas nedēļā.
- 12 basketbola stundas nedēļā.
 - Dažādas brīvā laika aktivitātes un ekskursijas.
- Dzīvošana divvietīgā/trīsvietīgā istabā.
- Brokastis un vakariņas katru darba dienu; brokastis brīvdienās.
- Piekļuve dažādu studentu pilsētiņas piedāvāto iespēju izmantošanai; bibliotēkai, datoru telpai, sporta laukumiem, inventāram.
- T-krekls, mācību grāmatas un sertifikāts pēc kursa pabeigšanas.
- Visu aktivitāšu un ekskursiju pilnīga uzraudzība skolas pārstāvju vai kvalificētu treneru pavadībā.
- Atvadu balle.
- Transfērs uz/no Logan International airport.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 
29238012,

 info@izglitiba-arzemes.lv.


fls Fischer college 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv