Aktiermāksla Amerikā
Dodies ceļojumā uz ASV, kur ir mājas daudzām kino industrijas zvaigznēm,un pietuvojies savam sapnim kļūt par aktieri! Trīs nedēļu vasaras nometne. Improvizācija, dikcijas izkopšana, skatuves māksla, iejušanās dažādos tēlos, dziedāšana, aktierspēle, tērpi, tēlu analīze, izrādes! Pavadi savu vasaru aizraujošā aktiermākslas nometnē!
Sīkāk
Angļu valoda + basketbols
Pavadi vasaru spēlējot basketbolu un mācoties angļu valodu! Ja tev patīk basketbols, vēlies uzlabot angļu valodas zināšanas, iegūt jaunus draugus, ļauties nebijušiem piedzīvojumiem un pavadīt aizraujošu vasaru Amerikā, tad šī jauniešu basketbola nometne ir domāta tieši tev!
Sīkāk
Atklāj un iepazīsti Ņujorku
Nepalaid garām iespēju pavadīt vasaru pilsētā, kas nekad neguļ - Ņujorkā! Mācies angļu valodu, iepazīsti un apskati Ņujorkas populārākos apskates objektus.Tev būs iespēja apskatīt Brīvības statuju, iepirkties, palūkoties apkārt no "The Empire State Building" un izjust lielpilsētas pulsējošo ritmu.
Sīkāk
Disnejlenda Floridā
Vai jau sen esi sapņojis par nokļūšanu Disneja pasaulē? Jūlijā un augustā vasaras nometne ar angļu valodas mācībām un ekskursijām vienā no siltākajiem ASV štatiem Floridā. Piemērota ikvienam, kas domā par neaizmirstamu vasaru Amerikā, elpu aizraujošām izklaidēm, saulainu laiku un peldēšanos okeānā.
Sīkāk
Ekskursijas pa Kaliforniju- atklāj sev Kaliforniju
Iepazīstiet interesantāko no aizraujošās Kalifornijas! Visu gadu, ik pēc trim nedēļām, Jums tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar Holivudu un Beverly Hills! Mācies angļu valodu koledžā 18 stundas nedēļā, piedalies ekskursijās un neaizmirstamos piedzīvojumos Disnejlendā un Universal Studios. Un, protams, Kalifornijas saules baudīšana Huntington pludmalē!
Sīkāk
Golfa vasaras nometnes Floridā
Golfa akadēmija atrodas vienā no skaistākajām vietām pasaulē – Hauijaindehildā, Floridā, vien 45 minūšu brauciena attālumā no Orlando lidostas. Datumi: no jūnija līdz augustam. Vecums: 12 – 18 gadi.
Sīkāk
Iepazīsties ar ASV labākajām universitātēm
Ja esi nolēmis augstāko izglītību iegūt tieši Amerikā, bet neesi pārliecināts par to, kur tieši mācīties vai vienkārši vēlies apskatīt kā izskatās studentu dzīve Amerikā – piedāvājam Tev iespēju doties iepazīšanās ekskursijā pa 7 dažādām universitātēm, kas atrodas Amerikā.
Sīkāk
Kino nometne Kalifornijā
Vienalga, tev patīk filmēties, būt operatoram, strādāt editēšanas telpā vai domāt scenārijus – nav patīkamākas vietas, kur to darīt, kā Kalifornijā! Nometne ir lieliska iespēja mācīties angļu valodu pie profesionāliem valodas pasniedzējiem, ikdienā to nostiprināt dzīvojot internacionālā vidē, attīstī savus talantus kīno veidošanā, iepazīt kaliforju, kā arī satikt jaunus draugus!
Sīkāk
Losandželosa + sērfošana
Angļu valodas nodarbības no rītiem, sērfošana Klusajā okeānā pēcpusdienā? Izklausās pēc dzīves Kalifornijā! Katru vasaru jaunieši no visas pasaules satiekas šajā lieliskajā nometnē; mācās angļu valodu, sērfo, atrod jaunus draugus un no sirds izpriecājas!
Sīkāk
TOEFL/SAT sagatavošanās kursi Bostonā
TOEFL/SAT sagatavošanās kursi noderēs tiem, kas apsver iespēju pēc vidusskolas turpināt mācības kādā ārvalstu universitātē, kurā mācības notiek angļu valodā, vai vienkārši ir ieinteresēts strauji uzlabot savas angļu valodas zināšanas.
Sīkāk
Valodu akadēmija Floridā
Valodu akadēmija ir viena no vadošajām Floridas skolām, kas 2008. gadā ieguva ASV labākās valodu skolas statusu. Tā atrodas Fortlauderdālē – jaunu un turīgu cilvēku pilsētā, kas pazīstama kā Amerikas Venēcija savu neskaitāmo kanālu un ūdensceļu dēļ. Pilsēta ir ietekmīgs biznesa un starptautiskās tirdzniecības centrs. Skola atrodas plašā, modernā ēkā pašā pilsētas centrā, tās ir lielas priekšrocības, jo ātri un viegli nokļūt līdz pludmalei un arī līdz ģimenei vai viesnīcai.
Sīkāk
Vasara Bostonā, ASV
Daudzpusīga programma ietver valodas apguvi 18 stundas nedēļā, dažādas ekskursijas, kas palīdz iepazīt valsts kultūru un vēsturi, sporta aktivitātes. Uzturēšanos padarīs patīkamu arī viesmīlīgās viesu ģimenes.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv